geleceðe dönüþ serisinin ve jurassýc park üçlemesinin yakýn da moviemax te tekrar gösterileceðini öðrendim ve çok sevindim. arkadaþlar ya siz filmleri dijitürktenmi izlemeyi tercih edersiniz yoksa dvd veya blurayden mi? dilediðin zaman özellikli dýgýturk plus ýq cihazlar en iyisi bence. ýq salonlar da bir film kiralamak 4tl gayet uygun. görüntü kalitesinin daha güzel olmasý dýþýn da blu ray film almanýzý tavsiye etmiyorum. james bond bluray collection da 5 film izledim ilk 5 filmi sýrasýyla. dört tanesin de dublaj seçeneði yoktu goldfinger da ki ise rezil ruhsuz bir dublaj vardý star wars complete saga filmlerin yarýsý dublajsýzdý bonus disklerinden koyayým izleyeyim dedim star wars bonus diskler de altyazý seçeneði bile yok sanki herkes ingilizce bilmek zorun da! film alýrken býrakýn dublajý acaba altyazý seçeneði olacakmý diye düþünmek zorun da kalýyorsunuz korsan film almayýn diyorlar ama türk izleyicisini düþünmüyorlar. blu ray e cd ye bulaþmayýn dýgýturk dvd ye bin basar ya sizin fikirleriniz neler.