geleceğe dönüş serisinin ve jurassıc park üçlemesinin yakın da moviemax te tekrar gösterileceğini öğrendim ve çok sevindim. arkadaşlar ya siz filmleri dijitürktenmi izlemeyi tercih edersiniz yoksa dvd veya blurayden mi? dilediğin zaman özellikli dıgıturk plus ıq cihazlar en iyisi bence. ıq salonlar da bir film kiralamak 4tl gayet uygun. görüntü kalitesinin daha güzel olması dışın da blu ray film almanızı tavsiye etmiyorum. james bond bluray collection da 5 film izledim ilk 5 filmi sırasıyla. dört tanesin de dublaj seçeneği yoktu goldfinger da ki ise rezil ruhsuz bir dublaj vardı star wars complete saga filmlerin yarısı dublajsızdı bonus disklerinden koyayım izleyeyim dedim star wars bonus diskler de altyazı seçeneği bile yok sanki herkes ingilizce bilmek zorun da! film alırken bırakın dublajı acaba altyazı seçeneği olacakmı diye düşünmek zorun da kalıyorsunuz korsan film almayın diyorlar ama türk izleyicisini düşünmüyorlar. blu ray e cd ye bulaşmayın dıgıturk dvd ye bin basar ya sizin fikirleriniz neler.