!!! - REKLAM PANOSU - !!!

Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonutan 1 ile 6 aras
    Status
    memoli1478 - ait Kullanc Resmi (Avatar)

ye No : 592 Visual Basic Coder
    yelik tarihi
    Dec 2013
    Konular
    704
    Teekkrleri
    7570
    Tecrbe Puan
    20

Yetkisi Deien yeler

@XXXX zel yetkisi tarafmdan alnmtr ok gvendiim biriydin
    AR-GE Blmnde olan zel bilgilerin
    farkl bir forumda yaynlamandan dolay ye statsne getirildin

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    Bugnden itibaren bundan sonra adminler arasnda seim yaplarak argeye giri yetkileri verilecektir
    Forum ynetiminde olup foruma girmeyip,forumla ilgilenmeyenlerin rtbesi alnacaktr

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    yeni zel linkler ve yeni zel yazlm ve kodlar ksa sre iinde yenilenecektir

AR-GE BLM KURALLARI
    • AR-GE Blm yazlmlar onlineuydudestek foruma zel olup izinsiz dier forumlarda paylaamlarn AR-GE girii iptal edilecei gibi forumdanda uzaklatrlma sebebidir

• Normal yeler AR-GE Blmndeki yazlm ve dier dosyalar indirebilmeleri iin forumda en az 30 konu am olmalar gerekmektedir,her 30 konu aana AR-GE Giri yelii aktif olmayacatr 30 konu atktan sonra Forum ynetimi uygun grd kiileri AR-GE dosya indirme yetkisi verecektir
    • [erii grmek iin ye olmanz gereklidir. ] blmnde Alan spor,haber vs.konular saylmayacaktr.forum formatna uygun konulara amaya zen gsterin sama sapan,gereksiz konular aanlarn konular silinecektir..

2.   

Status
    zeko21 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ye No : 4967 Yazlm Teknisyeni
    yelik tarihi
    Jul 2014
    Ya
    56
    Konular
    170
    Teekkrleri
    71
    Tecrbe Puan
    5

bobom neden yle bir ey yapm dier formlara neden paylam verelim can isteyen gelsin buraya biz neden gidiyoruz oraya

4.   

Status
    bobom - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ye No : 2628 Teknisyen
    yelik tarihi
    Apr 2014
    Konular
    20
    Teekkrleri
    232
    Tecrbe Puan
    5

memoli usta inan hangi paylamdan dolay
    yetkim alndn bilmiyorm bana hangi paylammdan dolay yetkim aldnd ise bana pm atarmsn eer ip tv linkleri dersen inan baka biyerden almtm baka forumda paylamamn sebebide bana yaplan hakszlk ve gck gidilmesinden dolay yoksa o forumda iim olmaz verdiim likler yurd kaynakl bi siteden aldm linklerdi eer bu formdada yaynlandysa bilmiyorum arca yetki de ok nemli deil
    sizleri bilmeden krdysam ok zr dilerim de valla hatam ne onu bilsaydim ok iyi olurdu
    sende bilrin benim byle eyler yapacak biri olmadm

6.   

Status
    aykut025 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ye No : 1660 SPER MODERATR
    yelik tarihi
    Mar 2014
    Konular
    47
    Teekkrleri
    156
    Tecrbe Puan
    7

sanrm x forumda baz paylamlar yznden memoli bahsetmiti buradaki paylamlar ordan paylamayn diye hatrlyorum
    Ne Mutlu Turkum Diyene

pm atmadan nce okuyunuz.
    http://www.onlineuydudestek.com/showthread.php/4-Forum-Kurallar%C4%B1

8.   

Status
    bobom - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ye No : 2628 Teknisyen
    yelik tarihi
    Apr 2014
    Konular
    20
    Teekkrleri
    232
    Tecrbe Puan
    5

d kaynakl bi siteden adlm ip tv linkerli paylatm baka hatrlamyorum paylatm bieyi arkadalar

10.   

Status
    memoli1478 - ait Kullanc Resmi (Avatar)

ye No : 592 Visual Basic Coder
    yelik tarihi
    Dec 2013
    Konular
    704
    Teekkrleri
    7570
    Tecrbe Puan
    20

Alnt bobom Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    d kaynakl bi siteden adlm ip tv linkerli paylatm baka hatrlamyorum paylatm bieyi arkadalar
    d kaynakl sitenin adresini verirmisin bobom senin siteye verdiin linki ben bu forumda seili kiilere verdim sadece o link ana kaynakt sen onu link ksaltma sitesinde ksaltp uydukurduna paylatn o linki google cromeye girdinmi indirilenler blmne gir ana kaynak nunde oluyor ve o kayna ben sana ve belirli birka kiiye yollamtm zel iptv linkleri ve zel yazlmlar herkese free ccam diye bir konu amsn dostum oradaki konuna hem saldr yapld hemde konun silindi hakl yerdeyken haksz yere drldn ve kmsendin niye paylam yapmak istedin
    biz sizden ne zamandr paylam yaptnz zaman konunuzu sildik veya sizleri kmsedik bizde bu forumda ble eylere yer yoktur bu forumu farkl klanda budur size sayg duyulmayan yerde forum canlanmasn istiyorsunuz salk olsun
    her ye istedii forumda paylam yapar ona karamam stat sadece yetki deildir veren kiinin ona deer verdiinin gvendiinin sevdiinin anlamnada gelir rtbe formalitedir arkasnda neyin olduunu anlamak nemlidir

12.   

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri