!!! - DİKKAT - !!!

>FORUMUMUZDA D-SMART ,DİGİTURK-BEİNSPOR YERLİ PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK VE HACK İLE KONULAR YASAKTIR.

Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567891011121314
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 136 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    stbsupport - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 16376 Redline Yazılım Arge Teknisyen
    Konular
    6
    Teşekkürleri
    59
    Tecrübe Puani
    4

Standart Redline Kullanicilari Dikkatine..!

Oncelikle herkese merhabalar,

Redline uydu alicilari konusunda epeyce yazilmis cizilmis herkesin kendince hakli oldugu taraflar elbette vardir.Benim sizlerden ricam ilk once herkes sunu unutmamalidir ki bizlerde birer insaniz ve her insanda hata yapabilir.Onemli olan birbirimizi kirmadigimiz surece anlasabilmek ve bunu dusundugum icin foruma yazmaya karar verdim.Ben elimden geldigi kadari ile forumda yardimci olmaya calisacagim ve lutfen karsilikli konusmalarimizda saygi,sevgi cercevelerini asmayalim.

Redline uydu alicilari konusunda elimden gelen destegi vermeye calisacagim.
    IPTV konusunda free olarak 3 Silver + almaktadir,12 ay Youcam (Redcam) auto olarak almaktadir.Satsharing yapan modellerde TS7500 (3 aylik IPTV+12 ay Youcam) 12 aydan fazla satsharing free olarak verilmektedir.IPTV konusunda daha once kullanici kodu yukleyenler free IPTVlerden yararlanamayacaktir.Buradaki asil amac IPTV anlatmaya calismaktir.

Yazilim konusuna gelince evet bazi eksikler kaldi fakat hersey biranda cozulmuyor.Suanki proje NDS sistemindeki kanallarda olan freezing sorunu bunun icin birkac gun icinde yazilim mutlaka verilecektir.Database alt yapisinda temizlik yapildi bu sorunlarla ilgili hatalar cikabilir ve ozellikle eski yazilimlarda olan cogu hatalar giderilmistir.Burada siz Redline kullanicilarina bazi gorevler dusmektedir lutfen hatalar konusunda gorduklerinizi paylasin ki siz kullanicilara iyi bir hizmet kalitesi sunulsun.Herkese simdiden cok tesekkurler ve gorusmek uzere,iyi aksamlar.

2. Aşağıdaki 10 kullanıcımız bu mesaj için stbsupport teşekkür ediyor

3.   

Status
    chan312 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 38588 O.U.D ÜYE
    Yas
    40
    Konular
    1
    Teşekkürleri
    5
    Tecrübe Puani
    1

Alinti stbsupport Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Oncelikle herkese merhabalar,

Redline uydu alicilari konusunda epeyce yazilmis cizilmis herkesin kendince hakli oldugu taraflar elbette vardir.Benim sizlerden ricam ilk once herkes sunu unutmamalidir ki bizlerde birer insaniz ve her insanda hata yapabilir.Onemli olan birbirimizi kirmadigimiz surece anlasabilmek ve bunu dusundugum icin foruma yazmaya karar verdim.Ben elimden geldigi kadari ile forumda yardimci olmaya calisacagim ve lutfen karsilikli konusmalarimizda saygi,sevgi cercevelerini asmayalim.

Redline uydu alicilari konusunda elimden gelen destegi vermeye calisacagim.
    IPTV konusunda free olarak 3 Silver + almaktadir,12 ay Youcam (Redcam) auto olarak almaktadir.Satsharing yapan modellerde TS7500 (3 aylik IPTV+12 ay Youcam) 12 aydan fazla satsharing free olarak verilmektedir.IPTV konusunda daha once kullanici kodu yukleyenler free IPTVlerden yararlanamayacaktir.Buradaki asil amac IPTV anlatmaya calismaktir.

Yazilim konusuna gelince evet bazi eksikler kaldi fakat hersey biranda cozulmuyor.Suanki proje NDS sistemindeki kanallarda olan freezing sorunu bunun icin birkac gun icinde yazilim mutlaka verilecektir.Database alt yapisinda temizlik yapildi bu sorunlarla ilgili hatalar cikabilir ve ozellikle eski yazilimlarda olan cogu hatalar giderilmistir.Burada siz Redline kullanicilarina bazi gorevler dusmektedir lutfen hatalar konusunda gorduklerinizi paylasin ki siz kullanicilara iyi bir hizmet kalitesi sunulsun.Herkese simdiden cok tesekkurler ve gorusmek uzere,iyi aksamlar.
    Selamlar kardeş benim cihaz TS 7000 hd plus son yazılım yüklü şifreli kanallar arasında gezerken görüntü gidiyor ve newcam çalışmıyor

5. Aşağıdaki 2 kullanıcımız bu mesaj için chan312 teşekkür ediyor

6.   

Status
    amca - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 671 O.U.D ÜYE
    Konular
    4
    Teşekkürleri
    15
    Tecrübe Puani
    5

emeğeniz için teşekkürler.ne zamandır takip ediyorum önemli değil ama favari kanallarda taşıma sıkıntıl kanalı taşımaya kalkıyosun aynı kanaldan 3 tane oluyor istediğin yere taşıyamuyosun.cihaz redlın 4000 hd .5 veya 6 arkadaşa bu cihazdan aldırtmıştım.teşekkürler kolay gelsin

8.   

Status
    malik0109 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 915 O.U.D VİP
    Konular
    122
    Teşekkürleri
    391
    Tecrübe Puani
    8

evet arkadaşımız güzel yamışdır bu arkadaşımız redlıne yazılımdan dır sizlere herturlu yardımı edecginden şüpemiz yokdur bizlerde teknık servis olrak yardımıcı oluyoruz cihazınızdakı her hangi arıza durumunda bız yanızdayız kendiniz yapmaya calışmayın başka arıza vermesin yazılımlarda cok dikadı olun yanlış yazılım atmayın cıhaz cökerse en yakın servise götürün yardımcı olacaklar evet konuşmalarımızda gayet iyi olalım bır bırımızı kırmayalım o cok önelidir saygılarımla adana redlıne servisiniz seckın.

10. Aşağıdaki 2 kullanıcımız bu mesaj için malik0109 teşekkür ediyor

11.   

Status
    Konular
    122
    Teşekkürleri
    391
    Tecrübe Puani
    8

[İçeriği görmek için üye olmanız gereklidir. ] deyerli arkadaşım siz redlıne demisiniz buraya hoş geldiniz ben adana dan redlıne servisiniz sizleri aramızda görmekden cok mutluyuz bazı müşterilerimiz de şikayetler var bazı cihazlarda yazılımsal hatalar varöncelikle yenı modelerde ve eski modellerde var cihazda kasmalar var.saygılarımla

13.   

Status
    Konular
    122
    Teşekkürleri
    391
    Tecrübe Puani
    8

Cihaz kasıyor son yazılimda ve sürekli trt ve dsmartin bazı frekanslarinda ağ bağlantısı kopuyor başka kanala geçiyorum hemen bağlanıyor makine beni deli etti cihazımız ts 140 modelimizde bunlar var müşterimiz bana ve sayfaya yazıyor eyer yenı yazılım cıkacakmı yada eskı yazılımınamı dönsün saygılarımla

15.   

Status
    Mehmet62659 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 30830 O.U.D ÜYE
    Konular
    0
    Teşekkürleri
    7
    Tecrübe Puani
    2

stpsupportun gönderisi subat 2015 de arkadaslar yeni değil artık online değil galiba

17.   

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanicilar

su anda 5 Kullanici bu konuyu görüntülüyor. (0 Kayitli ve 5 misafir)

Bookmark

Bookmark