DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 3350 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Padişahın biri yanına vezirini de alır ve ava giderler. Avda Padişah ateş eder, tüfek yarılır ve Padişahın iki parmağı kopar. Veziri Padişahı teselli etmek maksadıyla ''Her şeyde bir hayır vardır. Sağlık olsun Padişahım'' der. Padişah bu sözlere çok kızar. ''Bere melun hayır bunun neresinde, İki parmağım gitti. Derhal bu haini zindana atın.'' der. Vezir yine ''Her işte bir hayır vardır Padişahım'' der ve Vezir zindana Padişah saraya dönerler. Bir zaman sonra Padişah yine bir ava çıkar. Bu defa

Bu konu 8006 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Her Şeyde Bir Hayır Vardır 8006 Reviews

Konuyu Değerlendir: Her Şeyde Bir Hayır Vardır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8006 kez incelendi.

cool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 559

Uydu Alıcısı

Redline 

Standart Her Şeyde Bir Hayır Vardır

Padişahın biri yanına vezirini de alır ve ava giderler. Avda Padişah ateş eder, tüfek yarılır ve Padişahın iki parmağı kopar. Veziri Padişahı teselli etmek maksadıyla ''Her şeyde bir hayır vardır. Sağlık olsun Padişahım'' der. Padişah bu sözlere çok kızar. ''Bere melun hayır bunun neresinde, İki parmağım gitti. Derhal bu haini zindana atın.'' der. Vezir yine ''Her işte bir hayır vardır Padişahım'' der ve Vezir zindana Padişah saraya dönerler. Bir zaman sonra Padişah yine bir ava çıkar. Bu defa da Padişah ve çevresindekileri Yamyamlar kuşatır. Padişahın çevresinde kim var kim yok hepsini yerler ama Padişahı yemezler. Güya herhangi bir uzvu eksik olanı Yamyamlar yemezmiş. Bunun üzerine Padişah derhal Vezirini zindandan çıkartır. Yanına çağırtır. Vezirine ''Sen o zaman bu günleri gördüğün için mi Her işte bir hayır vardır. dedin'' der. Vezir ''Evet Padişahım '' der. Padişah ''Tamam onu anladım da, ben seni zindana atın dedim, Sen buna da ''Her şeyde bir hayır vardır'' dedin. Ya senin durumunun hayır neresinde, yıllardır zindanda yattın? der. Vezir olur mu Padişahım, Siz o gün beni zindana attırmasaydınız, ben de şimdi sizinle birlikte ava gelecektim. Bütün uzuvlarım olduğundan dolayı Yamyamlar Beni de yemiş olacaklardı, Benim şu anda sizin yanınızda yaşıyor olmam Sizin o zamanki zindana atılmam Hayırlı emrinizi vermenizdendir.'' der.

Yakutix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 2843

Uydu Alıcısı

Gigablue 800 UE 

Paylaşımın için teşekkürler.
    Saygısızlık olarak algılama ama çok uydurma bir hikaye.
    Seninle alakası yok ama dinimize olsun toplumuzda olsun buna benzer çok şey var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)