REKLAM ALANI

DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

05xx xxx xx xx

vbnetron

netron@netron.web.tr

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 2108 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

<center>16140 16769 </center><center>Xtream Codes - MAG BOX-Enigma-LİNUX -STALKER PORTAL- Smart tv -Android-Apple iPTV</center><center>Üyelik Kayıtları 2019 </center><center>PROFESYONEL HİZMET-DESTEK-KALİTELİ YAYINLAR Uydu Sektörüne Hakim İyi Teknik Ekibine Sahip firmayız >> UYDU SEKTÖRÜNDE 12 YILLIK TECRÜBE << > ANINDA AKTİVASYON <

Bu konu 435962 kez görüntülendi 378 yorum aldı ...
Xtream Codes İPTV & CCcam Üyelik Kayıtları Buradan 1,00 435962 Reviews

Konuyu Değerlendir: Xtream Codes İPTV & CCcam Üyelik Kayıtları Buradan

5 üzerinden 1,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 435962 kez incelendi.

Özür dileriz, bu konu cevaplara kapatılmıştır bilgi almak için İletişim ...

Sayfa 2/38 İlk ... 212 ... Son
    ERK@L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 1

Uydu Alıcısı

DREAMBOX 

tv11 Xtream Codes İPTV & CCcam Üyelik Kayıtları Buradan

Eklenti 16140
    Eklenti 16769

Xtream Codes - MAG BOX-Enigma-LİNUX -STALKER PORTAL- Smart tv -Android-Apple iPTV
    Üyelik Kayıtları
    2019
    PROFESYONEL HİZMET-DESTEK-KALİTELİ YAYINLAR
    Uydu Sektörüne Hakim İyi Teknik Ekibine Sahip firmayız
    >> UYDU SEKTÖRÜNDE 12 YILLIK TECRÜBE <<
    > ANINDA AKTİVASYON <
    TOPLU İPTV ALIMLARDA ÖZEL İNDİRİM
    İPTV UYUMLU UYDU ALICISI VE İPTV BOX SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR

29-10-2019
    İPTV SATIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR,SİZLERE DAHA İYİ YAYIN VERMEK İÇİN YENİ İPTV PANELİMİZ AKTİF OLMUŞTUR

Kaliteli iptv hiç bir zaman ucuz olmaz, iptvimiz piyasada satılan sorunlu iptv.lerlerden değildir özel sunuculardan yüksek kalitede hizmet veriyoruz internetinizde problem olmadığı sürece iptv.mizde sorun yasamazsınız internet hızınız 24 mb ve yukarısı ise iptv.mizi sorunsuzca izlersiniz

BİZ KİMİZ
    FİRMAMIZ ELEKTRONİK - UYDU SEKTÖRÜNDE 12 YILDIR FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ
    BİZ İPTV.Cİ DEĞİLİZ ELEKTRONİKCİYİZ UYDU,ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SATICISIYIZ NASIL UYDU CİHAZLARI ve EKİPMANLARINI SATIYORSAK UYDU SEKTÖRÜNDE ŞUAN OLMAZLARDAN OLAN İPTV'DE HER FİRMA GİBİ İPTV SATIYORUZ

NEDEN BİZ
    UYDU SEKTÖRÜNDE KONUYA HAKİM EN İYİ DESTEK VEREN FİRMAYİZ,SATTIĞIMIZ HER ÜRÜNÜN ARKASINDAYIZ BUDA 12 YILDIR PİYASADA VAR OLMAMIZIN İSPATIDIR
    BU ZAMANA KADAR BİZLERE GÜVENEN VE DESTEK VEREN TÜM ÜYELERİMİZE TŞK. EDERİZ.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    İPTV/WEBTV HAKKINDA GENEL BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ 2.Cİ KONUMUZU OKUYUNUZ
    -------------------------------------------

İPTV SATIN ALMA ve DESTEK : onlineuydudestek@gmail.com TIKLAYIN

Eklenti 16762

whatsapp'tan yazılan mesajlara gün içinde dönüş yapılır...

TÜRKİYE İÇİN İPTV ve CCCAM SATIN ALMA WHATSAPP NUMARIMIZ

AVRUPA İÇİN İPTV ve CCCAM SATIN ALMA WHATSAPP NUMARIMIZ

Fiyat listeleri aşağıda yazmaktadır
    KREDİ KARTI İLE SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Eklenti 16768

DUYURU BÖLÜMÜ

--------------------------------------
    25-09-2019

DUYURU
    YAYIN KALİTEMİZ ÇÖZÜNÜNÜRLÜĞÜ %90'NI FULL HD OLMUŞTUR İPTV STABİL İZLEMEK İÇİN MİMUMUM 24 MB HIZ İNTERNET TAVSİYE EDİYORUZ

1- YENİ FULL HD VİP İPTV PANELİMİZ AÇILMIŞTIR SATIŞLARIMIZ YENİ İPTV.DEN AÇILAKTIR

2-
    ALMANYADAKİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖZEL FULL HD ALMANYA VE TÜRKİYE KANAL İÇERİKLİ İPTV SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR

-------
    BU BÖLÜMDE MESAJ YAZMA KAPATILMIŞTIR SEBEBİ BAZI UYANIK İPTV SATICI ÜYELER BU BÖLÜMDEN BİZDEN İPTV SATIN ALMAK İÇİN YAZDIKLARI MESAJLARA BİZİM YERİMİZE ÖZEL MESAJ BÖLÜMÜNDEN CEVAP VERİP KENDİ İPTVLERİNİ SATTIKLARI TESPİT EDİLMİŞTİR BİZİM DIŞIMIZDA FORUMUZDA İPTV VE CCCAM İÇİN MESAJ ATANLARI MUTLAKA BİZE BİLDİRİN

4k-UHD yayınlar minumum 24 mb hız ile stabil çalışır..
    Film,dizi,belgesel kanalları güncellenmiştir

-----------------------------
    TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ !!!
    BURDAKİ YAZIMIZ VE RESİMLER HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA SİTELERDE KULLANILAMAZ,TAKİLTLERİMİZDEN KAÇININIZ

WWW.ONLİNEUYDUMARKET.COM ve WWW.ONLİNEUYDUDESTEK.COM DIŞINDA BAŞKA SİTEMİZ YOKTUR,BİZİM ADIMIZI VE BURDAKİ YAZILARI KULLANIP SAYFALARINA EKLEYİP SATIŞ YAPANLARA DİKKAT EDİN,BU SİTELERDEN DOĞACAK SORUNLARDAN O.U.D FORUM SORUMLU DEĞİLDİR
    BİZİM ADIMIZI KULLANIP SATIŞ YAPANLARI MUTLAKA BİZE BİLDİRİN

Bazı üyelerimizin kafasında soru işaretleri olduğunu gördük sebebi ise önceden aldıkları başka kişilerden sorun yaşamaları sorunu çözülmemesi,muhattap bulmamaları,acaba burdan satın alırsam aynı sorunu yaşarım düşüncesine kapılmayın ufak tefek sorunlar elbette olacaktır kısa sürede sorunu çözeriz,şimdiye kadar sorunu olupta çözmediğimiz biri yoktur...

------------------------------------------------------------------------------------------
    İPTV FİYAT LİSTESİ
    xtream codes & Enigma portal & Apple - Android -Smart tv

İPTV VE CCCAM PANELLERİMİZ LİSANSLI OLUP VERİLEN YAYINLAR AVRUPANIN EN İYİ FİRMASINA AİTTİR..

İPTV UYUMLU UYDU ALICISI VE İPTV BOX SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR

• Spor Kanalları
    • Sinema Kanalları
    • Ulusal Kanallar
    • Belgesel Kanalları
    • Çocuk Kanalları
    • Yetişkin Kanalları
    • VOD Film Kanalları
    • VOD Dizi Kanallar
    • 3D Film Kanalları
    • UHD 4K Spor-Film ve Ulusal kanallar

5 ADET İPTV PAKETİMİZ VARDIR

1- TÜRKİYE İPTV PAKETİ (Türkiye'den satın almak isteyenler içindir,Diğer ülkelerde çalışmaz)

2-ALMANYA ÖZEL İPTV PAKETİ (TR-DE FULL PAKET,özel sunucu)

3-AVRUPA İPTV PAKETİ (
    Avrupa'dan satın almak isteyenler içindir,özel sunucu )

4-WORD İPTV PAKETİ- 30.000 KANAL

5-
    MAG 240/250/256/322 vs. - Smart tv İPTV -Amazon FireTV Android TV İPTV PAKETİ

İPTV-1
    ULTRA SÜPER VİP TÜRKİYE KANAL İÇERLİKLİ İPTV

TÜRKİYE İÇİN İPTV ÜYELİK
    TÜRKİYE PAKETİ SADECE TÜRKİYEDE İPTV SEYREDECEKLER İÇİNDİR,AVRUPA VE BAŞKA BİR ÜLKEDE ÇALIŞMAZ

AVRUPA'DA İPTV SEYRETMEK İSTEYENLER AVRUPA İPTV PAKETİNİ SATIN ALABİLİRLER
    >> TÜRKİYE'DEN İPTV ALMADAN EVVEL OKUYUNUZ LÜTFEN !!! <<
    iptv'miz simetrik internet kullananlarda 3 mb hızda bile çok stabil çalışır simetrik internet dışında ADSL-FİBER Kullananlar internet alt yapınızda sorun yoksa 7mbps hızda SD kanallar 16mbps hızda HD kanallar 24mbps 4K-UHD kanallar stabil çalışır.Türkiyede internet alt yapısısı çoğu bölgede sorunlu olduğundan maalesef iptv stabil çalışmayabilir gerçek fiber internet kullanıp hızları minumum 24mb Olup vede kullandıkları interneti paylaşmayıp tek kullananlar iptv isteğinde bulunabilir satın almadan evvel test verilir interneti sorun yoksa satış yapılır
    Türkiyede piyasada simetrik internet dışında 7mbps internet hızında bile iptv stabil çalısır diye yazılar ve satışlar mevcut SD yayınlar hariç kesinlikle bu hızla hd-uhd kanallar iptv stabil çalışmaz çalışır diyenlere itibar etmeyiniz..

simetrik internet nedir
    İndirme (Download) ve yükleme (upload) hızları eşit olan
    internete simetrik internet denir.örnek olarak 10 mb hızınız var ise 10mb download ve upload interneti kullanırsınız.simetrik interneti olmayan 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarda 4Mb download, 24 Mbps ve 35 Mbps 3Mb download hız alınır

2000 KANALLI ULTRA SÜPER VİP TÜRKİYE İÇERİKLİ İPTV
    XTREAM | ANDROID | IOS | ENIGMA2 BOX | VLC | KODI | XBMC | MAG BOX | SMART TV | ANDROID BOX

KREDİ KARTI İLE HEMEN AL SEÇENEĞİ İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ,HAVALE-EFT İÇİN BİZİE MESAJ ATINIZ

İPTV-2

ALMANYA ÖZEL İPTV PAKETİ (TR-DE FULL HD PAKET)
    ALMAYADAKİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖZEL ALMANYA VE TÜRKİYE KANAL İÇERİKLİ İPTV PAKETİ
    1 YIL 70 EURO
    6 AY 45 EURO

----------

İPTV-3
    ULTRA SÜPER VİP AVRUPA İPTV

AVRUPA İÇİN İPTV ÜYELİK

15.000 KANALLI ULTRA SÜPER VİP AVRUPA İPTV
    XTREAM | ANDROID | IOS | ENIGMA2 BOX | VLC | KODI | XBMC | MAG BOX | SMART TV | ANDROID BOX

TÜRKİYE DAHİL AVRUPA KANALLARI
    TÜM AVRUPA ÜLKELER İÇİN GEÇERLİDİR,AVRUPA'DA İPTV SEYRETMEK İSTEYENLER BU PAKETİ ALABİLİRSİNİZ
    -

• Spor Kanalları
    • Sinema Kanalları
    • Ulusal Kanallar
    • Belgesel Kanalları
    • Çocuk Kanalları
    • Yetişkin Kanalları
    • VOD Film Kanalları
    • VOD Dizi Kanallar
    • 3D Film Kanalları
    • UHD 4K Spor-Film ve Ulusal kanallar

-
    ---------------------------------------------
    İPTV-4

ULTRA VİP
    SPECİAL WORD
    İPTV

30.000 KANAL

SÜPER KALİTE FULL HD YAYINLAR

İLK 200 KİŞİYE 90 EURO.DAN İNDİRİMLİ VERİLECEKTİR

WORD İPTV PANELLER 100 KİŞİLİKTİR
    ÖZEL SUNUCU

KAMPANYA
    DÜNYA ÜLKELERİNİN BULUNDUĞU WORD SPECİAL İPTV TANITIM AMACIYLA İLK 200 KİŞİYE İNDİRİMLİ VERİLECEKTİR

WORD İPTV.DE TÜRKİYE DAHİL TÜM ÜLKELERİN KANALLARI MEVCUTTUR AYRINTILI BİLGİ VE KANAL LİSTESİ İÇİN MESAJ ATINIZ

son 13 kişi kampanyamızdan faydalanabilir

BELGESEL

• Spor Kanalları
    • Sinema Kanalları
    • Ulusal Kanallar
    • Belgesel Kanalları
    • Çocuk Kanalları
    • Yetişkin Kanalları
    • VOD Film Kanalları
    • VOD Dizi Kanallar
    • 3D Film Kanalları
    • UHD 4K Spor-Film ve Ulusal kanallar ve daha fazlası

FİYAT LİSTESİ

-----------
    İPTV-5
    Eklenti 16705

MAG 250 / 254 / 256 / 257 /322 / 324 / 349 - Smart tv İPTV -Amazon FireTV Android TV İPTV PAKETİ

MAG CİHAZI -Amozon firitv ve SAMSUNG-LG SMART TV KULLANANLAR MAC ADRESİ ÜZERİNDEN ÜYELİK AÇILIR

SADECE MAG CİHAZI,AMOZON FİRİTV VE SAMSUNG-LG SMART TV KULLANANLAR İPTV CİHAZLAR İÇİNDİR

SMART TV İPTV
    SMART TV İPTV 1 YILLIK:75 EURO
    SMART TV İPTV 6 AYLIK: 50 EURO
    smart tv iptv buket şeklinde aşağıdaki gibi gözükür
    Eklenti 16750
    MAG İPTV
    MAG 250 İPTV 1 YILLIK : 75 EURO -

MAG 250 İPTV 6 AYLIK : 50 EURO
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    KAMPANYALAR

İKİLİ KAMPANYA
    xtream codes iptv

ULTRA VİP İPTV VE SÜPER VİP CCCAM İKİLİ KAMPANYALI FİYATINDAN İLK 500 KİŞİYE VERİLECEKTİR

Türkiye

1 YILLIK 5000 KANALLI ULTA SÜPER VİP TÜRKİYE İPTV/WEBTV ve YILLIK SÜPER VİP CCAM 400 TL YERİNE 350 TL

6 AYLIK 5000 KANALLI ULTRA SÜPER VİP
    TÜRKİYE İPTV/WEBTV ve 6 AYLIK SÜPER VİP CCAM 250 TL YERİNE 220 TL

Avrupa

1 YILLIK 15000 KANALLI ULTA SÜPER VİP AVRUPA İPTV/WEBTV ve YILLIK SÜPER VİP CCAM 135 EURO YERİNE 110 EURO

WORD
    1 YILLIK 30000 KANALLI ULTA SÜPER VİP WORD İPTV/WEBTV ve YILLIK SÜPER VİP CCAM 160 EURO YERİNE 120 EURO

------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------

------------------------------------------------------------------------------------
    ÖDEME SEÇENEKLERİ
    KREDİ KARTI İLE SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

western union,banka hesabına havale/eft,KREDİ KARTI

SATIN ALMA İŞLEMLERİNİZİ SİZE GÖNDERECEĞİMİZ İLAN ÜZERİNDEN KREDİ KARTI İLE TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN EN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

SATIN ALDIKTAN SONRA HERGANGİ BİR SORUN OLMAKSIZIN İADE ETMEK İSTEYENLERİN İADESİ KESİNLİKLE ALINMAYACAKDIR

İADE SÜRESİ
    SATIN ALDIKTAN SONRA 7 GÜN İÇİNDE İADE EDEBİLİRSİNİZ

AVRUPA VE TÜRKİYEDEKİ HESAP BİLGİLERİMİZİ İSTEMEK İÇİN ÖZELDEN MESAJ ATINIZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İPTV VE CCCAM SATIN ALIP VERDİĞİMİZ SATIRLARI PAYLAŞANLARIN,PANELLERİNE EKLİYENLERİN TESPİTİ HALİNDE ÜCRET GERİ İADE YAPILMAYACAĞI GİBİ ÜYELİĞİ İPTAL EDİLİP FORUMDAN TAMAMEN UZAKLAŞTIRILACAKTIR

----------------------------------------------------------
    İLETİŞİM

SATIN ALMA VE SORULARINIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİMLERİMİZDEN BİRİNİ KULLANABİLİRİSİNİZ

İPTV İLE SORULARINIZ,SORUNLARINIZ,TEST VE İSTEKLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM TIKLAYIP İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

MAİL:
    onlineuydudestek@gmail.com

FORUM ÜZERİNDEN İLETİŞİM İÇİN TIKLA

Eklenti 16762

TÜRKİYE İÇİN İPTV ve CCCAM SATIN ALMA WHATSAPP NUMARIMIZ

AVRUPA İÇİN İPTV ve CCCAM SATIN ALMA WHATSAPP NUMARIMIZ

24 SAAT İÇİNDE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANIR VE SORUNLARINIZ ÇÖZÜLÜR

UYDU ALICILARI İLE SORUNLARINIZI FORUMDAN KONU AÇARAK SORUNUZ WHATSAP'TAN VE MAİLDEN UYDU ALICILARI İLE SORUNLARINIZA DESTEK VERİLMEZ
    ----------------
    iptv ve cccam bölüm sorumlusu ve yetkilisi :
    ERK@L

BENİM DIŞINDA İPTV VE CCCAM SATIŞI YAPMAK YASAK OLUP SATIŞ YAPANLARIN TESPİTİ HALİNDE FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKTIR

KALİTELİ İPTV VE CCCAM TEK ADRESİ

akerdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 2735

Uydu Alıcısı

dreambox 

Standart ip tv

ip tv kanallar ve fiyatlar hakkında bilgi istiyorum

hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 9502

Uydu Alıcısı

gigablue hd quad plus 

arkadaslar bende almak istiyorum fakat daha once satin alan arkadaslar hic bir yorum yapmamis ip tv de xxx nasil calisiyor onemli olan budur benim icin baska biyerden almistim acilma bile acilmiyor yorumlari bekliyorum

supertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 6151

Uydu Alıcısı

dreambox 500s 

Alıntı hamsi Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bende almak istiyorum fakat daha once satin alan arkadaslar hic bir yorum yapmamis ip tv de xxx nasil calisiyor onemli olan budur benim icin baska biyerden almistim acilma bile acilmiyor yorumlari bekliyorum
    Selamlar ben yurtdisinda yasiyorum ve 2 aydir kullaniyorum . gayet guzel ve ERKAL ihtiyaciniz oldugunda hemen size yardimci olabiliyor. 2 aydir gayet memnunum.

muhaloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 11628

Uydu Alıcısı

yok 

şahsen be denedim gayet iyidi ayrica admin arkadaş çok yardimci oldu allah razi olsun ister taklaci yalaka değin ister akrabasi eşi dostu değin..bana çok yardimci oldun..arkadaşim jendimi borçlu hissettim..özellikle samsung smartv olayinda ..eywallah..

beceriksizler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 11127

Uydu Alıcısı

dm800 

Alıntı akerdas Nickli Üyeden Alıntı
    ip tv kanallar ve fiyatlar hakkında bilgi istiyorum
    selam heryerde bedava sen neden para öduyeceksin.

beyazz74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 2593

Uydu Alıcısı

VU+ ZERO 4K 

arkadaş forumda ERK@L ustadan gerekli yardımı alabilirsin. Ücretsiz iptv kanalları ile ücretli kanallar aynı değil sen bir görüş ustayla.

Keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 12688

Uydu Alıcısı

su an yok 

Standart ıptv

Selam Erkal usta Almanya'da kaliyorum IPTV olarak hangi TR va Alman kanallarini seyredebilirim, ve ücret ne kadar acaba?

Alet: Redline TS1000HD

ekrem_oral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 8345

Uydu Alıcısı

medialink black parther 

iptv vip üyelik kanallarını nelerdir. cihazım xtrend et 9000 buna uzak bağlantı ile iptv yüklemesi yapılabilirmisiniz. bu konuda bana mesaj atarmısınız.

ekrem_oral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 8345

Uydu Alıcısı

medialink black parther 

Cccam kullanıyorum ama ıptv de kullanmak istiyorum. cihazım xtrend et9000 buna yüklemesi nasıl yapılacak. veya uzak bağlantı ile yapabilirmisiniz.

ERK@L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 1

Uydu Alıcısı

DREAMBOX 

Alıntı ekrem_oral Nickli Üyeden Alıntı
    Cccam kullanıyorum ama ıptv de kullanmak istiyorum. cihazım xtrend et9000 buna yüklemesi nasıl yapılacak. veya uzak bağlantı ile yapabilirmisiniz.
    cihazınızda iptv kullanabilirsiniz,uzak masa üstü bağlantısı yapıp yükleriz.

------------------------------------------------------------------------------

Sayfa 2/38 İlk ... 212 ... Son

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)