DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 2989 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine

Bu konu 8749 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
"Senden bana kalan" Türk Filmi 8749 Reviews

Konuyu Değerlendir: "Senden bana kalan" Türk Filmi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8749 kez incelendi.

tango39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 26414

Uydu Alıcısı

Redline TS5000 

Standart "Senden bana kalan" Türk Filmi

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.
    Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği sıcak bir aşk filmi olan yapımda başrolleri genç oyuncular Neslihan Atagül ve
    Ekin Koç paylaşıyor. ANS Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği projenin uyarlama senaryosu ise Levent Kazak'a ait.
    Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gamze Pelin Gökçe, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Wilma Elles

Fragman tanitim: http://www.dailymotion.com/video/x2l...zle_shortfilms
    Film Indirme Linki Direk Tek Link http://s8.dosya.tc/server2/vpa1h4/Sn....XviD.rar.html
    Yakutix Bunu beğendi.

Yakutix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 2843

Uydu Alıcısı

Gigablue 800 UE 

Paylaşım için Teşekkürler.
    Sinema filmlerini kendi bölümü içinde paylaşalım lütfen.
    Redline Uydu alıcısı Bölümünde değil.
    Kendi Bölümüne taşıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)