DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 2684 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle şunu belirtmek isterim,O.U.D sitesinin bizler için neler yaptığnı herkez iyi biliyor.Aklıma bi fikir geldi yoneticiller de uygun görürse.Site rekoru aynı anda 3396 üyeimiş.Ben diyorum ki ileri bi tarihte hepimiz aynı anda toplanalım,ve kendi rekorumuzu kıralım,memoli usta da bizlere sürprizler hazırlar.Nedersiniz 2016 yılı cıkmadan önce bir rekora imza atsak bizlerin O.U.D a teşekürümüz olmazmı

Bu konu 17366 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Tüm O.U.D üyelerin dikatine 17366 Reviews

Konuyu Değerlendir: Tüm O.U.D üyelerin dikatine

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 17366 kez incelendi.

Özür dileriz, bu konu cevaplara kapatılmıştır bilgi almak için İletişim ...

Sayfa 2/2 İlk ... 2
    televiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 25720

Uydu Alıcısı

redline ts4000 plus 

Standart Tüm O.U.D üyelerin dikatine

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle şunu belirtmek isterim,O.U.D sitesinin bizler için neler yaptığnı herkez iyi biliyor.Aklıma bi fikir geldi yoneticiller de uygun görürse.Site rekoru aynı anda 3396 üyeimiş.Ben diyorum ki ileri bi tarihte hepimiz aynı anda toplanalım,ve kendi rekorumuzu kıralım,memoli usta da bizlere sürprizler hazırlar.Nedersiniz 2016 yılı cıkmadan önce bir rekora imza atsak bizlerin O.U.D a teşekürümüz olmazmı
    Konu televiz tarafından (13.Aralık.2016 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.

OnlineUyduDestek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 1

Uydu Alıcısı

DREAMBOX 

Alıntı televiz Nickli Üyeden Alıntı
    ozaman googlede ki openlerden burada bir şey görmeyeceiz,mantıklı konu açayım diye kafayı yedim herkez evde konuşmaz oldu benimle,kimleri özel üye yaptığnızı görünce içim alıyor,ben burada tam 3 aydır yazıyorum 3ayda 560 mesajım var bu mesajların çou yardım talebinde bulunan arkadaşlar içindir.BANA ÖZELDEN GÖNDERİRMİSİN MEMOLİ USTA DİYE DEĞİL,hayırlı işler,haksızlıa hiç tahamülüm yok,bende böyleim işte
    hocam konu acamıyorsun anladık ama sende konu açanlara laf etmesen iyi olur böyle yazarak forumu karıştırmana izin vermem bizler kime yetki verip vermeyeceğimizi iyi biliriz bilip bilmeden yazıyorsun,diğer mesajlarını okudum şimdiye kadar ezgeçtim ama bu saaten sonra artık ezgeçmeyeceğim forumuzda kalmak istiyorsan başkalarının açtığı konulara ve kime o.u.d yetkisi vereceğimize karışma bi zahmet.
    konu kapanmıştır...
    Dadaloglu, detto, GigaBlue70, Mest, televiz Bunu beğendi.

------------------------------------------------------------------------------

Sayfa 2/2 İlk ... 2

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)