DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 2553 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Dursun Özbek: Yeniden adayım Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Genel Kurul'un istemesi durumunda bir dönem daha başkanlık yapabileceğini söyledi. http://cdn-amk.sozcu.com.tr/amk-resimler/2017/02/dursun-ozbek-16-02.jpg Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, genel kurulun istemesi durumunda bir dönem daha başkanık yapmaya sıcak baktığını söyledi. “Genel kurul isterse yeniden adayım.” diye konuşan Özbek, son dönemde yaşanan olaylara değindi. Hakan Çelik’in Madagaskar’da Galatasaraylılar’a

Bu konu 92642 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...
Güncel Futbol Haberleri Buradan >>> Ayrı konu açmayanız 92642 Reviews

Konuyu Değerlendir: Güncel Futbol Haberleri Buradan >>> Ayrı konu açmayanız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 92642 kez incelendi.

Sayfa 16/16 İlk ... 616
    kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 42955

Uydu Alıcısı

Sungate Titan Full HD İptv 

Standart Yeniden adayım

Dursun Özbek: Yeniden adayım

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Genel Kurul'un istemesi durumunda bir dönem daha başkanlık yapabileceğini söyledi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, genel kurulun istemesi durumunda bir dönem daha başkanık yapmaya sıcak baktığını söyledi. “Genel kurul isterse yeniden adayım.” diye konuşan Özbek, son dönemde yaşanan olaylara değindi.
    Hakan Çelik’in Madagaskar’da Galatasaraylılar’a rastladığını söylemesi üzerine Dursun Özbek, ‘Bu Galatasaray’ın hakettiği bir şey. Birçok spor dalını Türkiye’ye getiren kulüp olma misyonunu üstlenmiş bir kulüp” dedi.
    Galatasaray’ın şampiyonlukta her zaman iddialı olduğunu ancak her zaman şampiyon olamayacağını söyleyen Özbek, karşılaştıkları mali sorunları çözmeden yola devam etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
    Matematiksel olarak şampiyonluk hedeflerinin sürdüğünü söyleyen Özbek, kötümser olunmamasını istedi.
    Galatasaray’ın en büyük sorunu
    Galatasaray’da en önemli sorunun mali yapının bozukluğı olduğunu söyleyen Özbek, futbol dışındaki branşların getirisinin çok yüksek olmadığını giderlerinin yüksek olduğunu belirterek futbol dışındaki amatör branşlara 40 milyon dolar harcandığını söyledi. Özbek bu paranın karşılığında 10 milyon dolar getiri geldiğini, her yıl bu branşlarda 30 milyon dolar açık verdiklerini söyledi.
    Riva-Florya projesinden ilk dilim gelirin geldiği ve bunun borcu bir miktar azalttığını söyleyen Özbek, Cumhurbaşkanı’na bazı projeler ***ürdüğünü ve bunlar için destek istediğini söyledi.
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın buna duyarsız kalmadığını ve projelerin başladığını belirterek mali yapının düzelmesi için büyük gayret içinde olduklarını söyledi.
    Galatasaray’ın mali yapısının 2-3 yıllık bir süre içinde düzene gireceğini söyleyen Özbek, kendi modellerinin Beşiktaş’tan farklı olduğunu söyledi.
    Yeni kaynaklar yaratmanın bu işin esası olduğunu belirten Özbek, ‘Feda’ gibi geriye dönük uygulamalar yapmanın kendisine çok uygun gelmediğini söyledi.
    Galatasaray’ın gelir ve gider dengesinin aslında dengede olduğunu Sarı-Kırmızılı ekibi asıl yıpratanın faiz yükü olduğunu belirten Özbek, faiz sarmalından çıkmaları gerektiğini söyledi.
    Transfer meselesi
    Bu durumun büyük transfer yapılmayacağı anlamına gelmediğini söyleyen Özbek, futbolun ekonomisinin dev boyutlara geldiğini belirterek ‘UEFA’ya bağlı bir kulübüz, orada mücadele edebilecek bir kulübü kurmak zorundayız. Elbetteki pazardaki rakamlar yukarıya doğru ivme kazanıyor, ödenen paraların daha aşağı gelmesi kulüplerin ortak karar almalarıyla mümkün. Ancak bu çok radikal bir karar. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da oynuyoruz. Rekabet edecek bir takım kurmak zorundayız. Kendi içinde dengesini zaman içinde bulacaktır.’ diye konuştu.
    Aziz Yıldırım’la tokalaşması
    II. Futbol Zirvesi’nde yaşananlara da değinen Özbek, gereksiz çatışmaların sporu etkilediğini, gerilimlerin tribün terörünü tetiklediğini belirterek ‘Aziz Yıldırım’la tesadüfen orada yan yana geldik. Cumhurbaşkanı da tokalaşın dedi, biz de yaptık.’ dedi.
    Fikret Orman ile Aziz Yıldırım’ın neden yan yana gelmediği sorusuna ‘Ben fark etmedim. Oradaki diziliş rastgele bir dizilişti’ diyen Özbek zirvedeki görüntülerin bir zorlamanın sonucu olmadığını belirtti.
    Ergin Ataman’a edilen küfürler
    Özbek, Baskonia maçında Ergin Ataman’ya edilen küfürlerle ilgili olarak ise, ‘Aile içindeki çekişmeler kulübün kendisine zarar verir. Dün Fenerbahçe’yi kadınlar basketbolda farklı yendik çünkü taraftarlar başarı için bütünleşmişti. Galatasaray taraftarının bu görüntüyü sergilemesi lazım. Birbirimizle niye uğraşıyoruz. Bu desteğin hiçbir şekilde farklılaşmaması lazım’ dedi.
    Basketbolda salonlarda yaşanan şiddete de değinen Özbek, salonların fiziki şartlarının yerinde olması gerektiğini belirtirken illa ki her şeyin yasayla yapılmasının gerekmediğini söyledi.
    Özbek, sahadaki oyuncuyu demotive edecek bir söylem içine girmenin takımı desteklemek anlamına gelmediğini belirterek ‘Bunu yapıyorsan o zaman Galatasaray taraftarı değilsin’ dedi.
    Başkan Özbek taraftara çağrı yaparak maça gelmelerine çok daha fazla ihtiyaçları olduğunu da söyledi ve ekledi: ‘Galatasaray’a küsülmez. Galatasaray halatı hep beraber çeken bir his takımıdır’
    Dursun Özbek, gelecek yıl Euroleague’de olamayacakları için basketbolda bütçenin azaltılacağını da belirtti.

amkspor.sozcu.com.tr

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR
    ----------------------------------

0.8°W-4.9°E-7.0°E-9.0°E-13.0°E-16.0°E-19.2°E-39.0°E-42.0°E-46.0°E

VATANDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 46882

Uydu Alıcısı

Next Machına 3D,Redline TS 1000,gıgablue 800 se,atalanta hd box 

Beşiktaş - Shakhtar Donetsk Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Futbol
    Hazırlık Maçı
    12.07.2018 Perşembe
    19:00
    Spor SMART
    Bunu beğendi.

VATANDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 46882

Uydu Alıcısı

Next Machına 3D,Redline TS 1000,gıgablue 800 se,atalanta hd box 

Serdar Aziz den flaş transfer açıklaması!

Fenerbahçe ile adı transfer dedikodusuna karışan Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz "Bugün itibarıyla daha fazla kaos ortamına sürüklenerek yıpranmamak adına tüm transfer görüşmelerine son verdiğimi, kulübümde çalışmalarıma devam ederek, ilerleyen süreçlerde kulübüm tarafından alınacak olası kararlara sorumluluk bilinci ile saygı duyacağımı ifade etmek isterim" açıklamasını yaptı.
    25 Ocak 2019 20:3

Galatasaray’da kadroda düşünülmeyen ve kulüp bulması istenen milli oyuncu Serdar Aziz, sarı-kırmızılı ekibin alacağı yeni bir karara kadar tüm transfer görüşmelerini sonlandırdığını belirtti.
    Serdar, yaptığı yazılı açıklamada, “Daha önceki açıklamamda sessizliğimi korumaya devam edeceğimi de bildirmiştim. Fakat sessiz kaldıkça üretken zihniyetlerin oluşturduğu asılsız gündemler bugün beni tekrar bir açıklama yapmak mecburiyetinde bıraktı.†ifadelerini kullandı.
    Kulübün kendisi hakkında aldığı kadro dışı kararına saygı duyduğunu belirten Serdar Aziz, “Kulübüm tarafından fesih konuları ile ilgili isteklere de saygı duydum ve gerekli fedakarlığı yaptım. Daha sonra kulübüm tarafından ayrılmamam yönünde alınan karara da saygı duyuyorum. Galatasaray Kulübünün sözleşmesi devam eden bir oyuncusu olarak, bugün itibarıyla daha fazla kaos ortamına sürüklenerek yıpranmamak adına tüm transfer görüşmelerine son verdiğimi, kulübümde çalışmalarıma devam ederek, ilerleyen süreçlerde kulübüm tarafından alınacak olası kararlara sorumluluk bilinci ile saygı duyacağımı ifade etmek isterim.†değerlendirmesinde bulundu.
    Alacakları için Galatasaray Kulübüne tebligat çekerek hukuki süreç başlattığına ilişkin iddialar hakkında da görüşlerini aktaran 28 yaşındaki futbolcu, “Kulübüme ilk geldiğim günden bugüne kadar alacaklarım için bırakın tebligat çekmek ve hukuki yollara başvurmak, bir gün dahi sözlü olarak talepte bulunmadım. Bunun aksi ispat edilirse, bırakın alacaklarımı tahsil etmeyi, tüm kazandıklarımı da kulübüme geri vermeyi taahhüt ederim.†açıklamasını yaptı.
    Kadro dışı kalmasının ardından yaptığı transfer görüşmeleri hakkında bilgi veren Serdar Aziz, yurt dışından gelen tekliflerde istenen şartların oluşmadığını aktararak, “Menajerim yurt içinde transferimle ilgili sözleşmeli olduğum kulübümden müsaade alarak sadece tek bir kulüp ile görüşmüştür. Bu görüşme yapılmadan önce ayrıca iki kulüp de bu müsaadeyi karşılıklı olarak teyit etmiştir. Bu görüşmelerle ilgili tüm detaylar ve bilgiler an ve an menajerim tarafından kulübüme iletilmiştir. Nihai olarak kadro dışı kaldığım günden 23 Ocaka kadar kulübüm dahilinde gerek yönetim, gerekse teknik ekipten hiçbir yetkili tarafından aranmamış olmam sebebi ile akıbetim konusunda bilgi sahibi olmak için randevu talep ettim. şeklinde görüş belirtti.
    Sarı-kırmızılı kulübün yetkilileriyle gerçekleştirdiği görüşmelerde menajeri Haluk Canatar’ın da yer aldığını belirten Serdar Aziz, şunları kaydetti:
    “Hakkımdaki tasarruf ve düşüncelerinin neler olduğunu sordum. Başkan yardımcımız, kulüp avukatımız ve muhasip üyemiz ile 1 saat kadar toplantı yaptık. Toplantı sonu, birikmiş alacaklarım üstüne bir bedel ödenecek şekilde sözleşmemin karşılıklı sona erdirilmesi yönünde mutabık kaldık. 24 Ocak günü sabah 11.00’de sözleşmemin feshedilmesi konusunda randevulaştık. 25 Ocak günü sözleşmemin feshi ile ilgili noter işlemleri için hüviyetimin yanıma alınması yönünde kulüp idari personeli tarafından arandım. Bir saat kadar işlemler için bekledikten sonra, kulüp avukatı bana, yönetim kurulu toplantısı başlayacağı için imza ve noter işlemlerinin yetişemeyeceğini, üzgün olduğunu ve işlemlerin cuma sabahına sarktığını iletti. Biz de kulüpten ayrıldık. Daha sonra anlaştığımız hususların aksine bir karar alındığını, kulübümün internet sitesinden yaptığı açıklamayla öğrenmiş oldum.le adı transfer dedikodusuna karışan Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz "Bugün itibarıyla daha fazla kaos ortamına sürüklenerek yıpranmamak adına tüm transfer görüşmelerine son verdiğimi, kulübümde çalışmalarıma devam ederek, ilerleyen

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 42955

Uydu Alıcısı

Standart Galatasaray, Mbaye Diagne'yi KAP'a bildirdi!

Galatasaray Kulübü, Kasımpaşa'nın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne'yi resmen kadrosuna kattı. Galatasaray, Senegalli golcü Mbaye Diagne'yi Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

30 Ocak 2019 20:45

Galatasaray Kulübü, Kasımpaşa'nın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne'yi resmen kadrosuna kattı.
    Galatasaray Kulübü, Kasımpaşa'dan transfer ettiği Senegalli golcü Mbaye Diagne'yi Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
    Galatasaray, taraftarların uzun süredir heyecanla beklediği forvet transferini resmen açıkladı. Sarı-kırmızılı kulübün transferle ilgili KAP'a yaptığı açıklama şöyle:
    "Profesyonel futbolcu Mbaye Diagne'nin transferi konusunda Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. ile resmi görüşmelere başlanmıştır."
    27 yaşındaki Mbaye Diagne, bu sezon Süper Lig'de forma giydiği 17 karşılaşmada 20 gol attı 2 de asist yaptı.

Mbaye Diagne kimdir?
    Kariyerine 2012 yılında İtalya 4. Lig takımlarından Bra'da başlayan Diagne, 2013 yılında ise Juventus'a transfer oldu. 2015 yılında kadar Juventus tarafından çeşitli takımlara kiralanan golcü oyuncu, Macaristan'ın Ujpest takımına 1.15 milyon Euro bedelle transfer oldu. 2016 yılında ise Diagne, 1.9 milyon Euro'ya Çin'e gitti. Diagne son olarak ise geçtiğimiz sezonun devre arasında bedelsiz olarak Kasımpaşa'ya transfer oldu.
    İlk fotoğraf geldi
    Galatasaray 2. Başkanı Yusuf Günay Instagram hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımı ile transferi duyurdu.

Kaynak: Fotospor
    TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR
    ----------------------------------

0.8°W-4.9°E-7.0°E-9.0°E-13.0°E-16.0°E-19.2°E-39.0°E-42.0°E-46.0°E

Sayfa 16/16 İlk ... 616

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)