DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TVBU, D-SMART ,DGTURK-BEN KANALLARI YERL - YABANCI PLATFORMLARLA LGL ,KART PAYLAIMI ,PTV ,SERVER PAYLAIMDA BULUNMAK,HACK LE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIINDA HERHANG BR RN SATII YAPMAK YASAKTIR 

letiim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 2575 gn nce balatld . Konu balangn tarihi gncel deilse Konu gncelliini yitirmi yada bu konu ile ilgili son cevap yazlm olabilir. Eer yaznz dorudan bu konu ile ilgili deil ise yeni bir konu balatmanz tavsiye ederiz....

Dursun zbek: Yeniden adaym Galatasaray Bakan Dursun zbek, Genel Kurul'un istemesi durumunda bir dnem daha bakanlk yapabileceini syledi. http://cdn-amk.sozcu.com.tr/amk-resimler/2017/02/dursun-ozbek-16-02.jpg Galatasaray Bakan Dursun zbek, genel kurulun istemesi durumunda bir dnem daha bakank yapmaya scak baktn syledi. Genel kurul isterse yeniden adaym. diye konuan zbek, son dnemde yaanan olaylara deindi. Hakan elikin Madagaskarda Galatasarayllara

Bu konu 94226 kez grntlendi 122 yorum ald ...
Gncel Futbol Haberleri Buradan >>> Ayr konu amayanz 94226 Reviews

Konuyu Deerlendir: Gncel Futbol Haberleri Buradan >>> Ayr konu amayanz

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 94226 kez incelendi.

Sayfa 16/16 lk ... 616
    kaptan-8 - ait Kullanc Resmi (Avatar)

Uye No : 42955
    yelik tarihi
    16 Mart 2014

Uydu Alcs

Sungate Titan Full HD ptv 

Standart Yeniden adaym

Dursun zbek: Yeniden adaym

Galatasaray Bakan Dursun zbek, Genel Kurul'un istemesi durumunda bir dnem daha bakanlk yapabileceini syledi.

Galatasaray Bakan Dursun zbek, genel kurulun istemesi durumunda bir dnem daha bakank yapmaya scak baktn syledi. Genel kurul isterse yeniden adaym. diye konuan zbek, son dnemde yaanan olaylara deindi.
    Hakan elikin Madagaskarda Galatasarayllara rastladn sylemesi zerine Dursun zbek, Bu Galatasarayn hakettii bir ey. Birok spor daln Trkiyeye getiren kulp olma misyonunu stlenmi bir kulp dedi.
    Galatasarayn ampiyonlukta her zaman iddial olduunu ancak her zaman ampiyon olamayacan syleyen zbek, karlatklar mali sorunlar zmeden yola devam etmelerinin mmkn olmadn syledi.
    Matematiksel olarak ampiyonluk hedeflerinin srdn syleyen zbek, ktmser olunmamasn istedi.
    Galatasarayn en byk sorunu
    Galatasarayda en nemli sorunun mali yapnn bozuklu olduunu syleyen zbek, futbol dndaki branlarn getirisinin ok yksek olmadn giderlerinin yksek olduunu belirterek futbol dndaki amatr branlara 40 milyon dolar harcandn syledi. zbek bu parann karlnda 10 milyon dolar getiri geldiini, her yl bu branlarda 30 milyon dolar ak verdiklerini syledi.
    Riva-Florya projesinden ilk dilim gelirin geldii ve bunun borcu bir miktar azalttn syleyen zbek, Cumhurbakanna baz projeler ***rdn ve bunlar iin destek istediini syledi.
    Cumhurbakan Erdoann buna duyarsz kalmadn ve projelerin baladn belirterek mali yapnn dzelmesi iin byk gayret iinde olduklarn syledi.
    Galatasarayn mali yapsnn 2-3 yllk bir sre iinde dzene gireceini syleyen zbek, kendi modellerinin Beiktatan farkl olduunu syledi.
    Yeni kaynaklar yaratmann bu iin esas olduunu belirten zbek, Feda gibi geriye dnk uygulamalar yapmann kendisine ok uygun gelmediini syledi.
    Galatasarayn gelir ve gider dengesinin aslnda dengede olduunu Sar-Krmzl ekibi asl ypratann faiz yk olduunu belirten zbek, faiz sarmalndan kmalar gerektiini syledi.
    Transfer meselesi
    Bu durumun byk transfer yaplmayaca anlamna gelmediini syleyen zbek, futbolun ekonomisinin dev boyutlara geldiini belirterek UEFAya bal bir kulbz, orada mcadele edebilecek bir kulb kurmak zorundayz. Elbetteki pazardaki rakamlar yukarya doru ivme kazanyor, denen paralarn daha aa gelmesi kulplerin ortak karar almalaryla mmkn. Ancak bu ok radikal bir karar. Sadece Trkiyede deil Avrupada da oynuyoruz. Rekabet edecek bir takm kurmak zorundayz. Kendi iinde dengesini zaman iinde bulacaktr. diye konutu.
    Aziz Yldrmla tokalamas
    II. Futbol Zirvesinde yaananlara da deinen zbek, gereksiz atmalarn sporu etkilediini, gerilimlerin tribn terrn tetiklediini belirterek Aziz Yldrmla tesadfen orada yan yana geldik. Cumhurbakan da tokalan dedi, biz de yaptk. dedi.
    Fikret Orman ile Aziz Yldrmn neden yan yana gelmedii sorusuna Ben fark etmedim. Oradaki dizili rastgele bir diziliti diyen zbek zirvedeki grntlerin bir zorlamann sonucu olmadn belirtti.
    Ergin Atamana edilen kfrler
    zbek, Baskonia manda Ergin Atamanya edilen kfrlerle ilgili olarak ise, Aile iindeki ekimeler kulbn kendisine zarar verir. Dn Fenerbaheyi kadnlar basketbolda farkl yendik nk taraftarlar baar iin btnlemiti. Galatasaray taraftarnn bu grnty sergilemesi lazm. Birbirimizle niye urayoruz. Bu destein hibir ekilde farkllamamas lazm dedi.
    Basketbolda salonlarda yaanan iddete de deinen zbek, salonlarn fiziki artlarnn yerinde olmas gerektiini belirtirken illa ki her eyin yasayla yaplmasnn gerekmediini syledi.
    zbek, sahadaki oyuncuyu demotive edecek bir sylem iine girmenin takm desteklemek anlamna gelmediini belirterek Bunu yapyorsan o zaman Galatasaray taraftar deilsin dedi.
    Bakan zbek taraftara ar yaparak maa gelmelerine ok daha fazla ihtiyalar olduunu da syledi ve ekledi: Galatasaraya kslmez. Galatasaray halat hep beraber eken bir his takmdr
    Dursun zbek, gelecek yl Euroleaguede olamayacaklar iin basketbolda btenin azaltlacan da belirtti.

amkspor.sozcu.com.tr

TM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BLG AMALIDIR
    ----------------------------------

0.8W-4.9E-7.0E-9.0E-13.0E-16.0E-19.2E-39.0E-42.0E-46.0E

VATANDAS - ait Kullanc Resmi (Avatar)

Uye No : 46882
    yelik tarihi
    04 Ocak 2014
    Ya
    61

Uydu Alcs

Next Machna 3D,Redline TS 1000,ggablue 800 se,atalanta hd box 

Beikta - Shakhtar Donetsk Ma Ne Zaman Saat Kata Hangi Kanalda?

Futbol
    Hazrlk Ma
    12.07.2018 Perembe
    19:00
    Spor SMART
    Bunu beendi.

VATANDAS - ait Kullanc Resmi (Avatar)

Uye No : 46882
    yelik tarihi
    04 Ocak 2014
    Ya
    61

Uydu Alcs

Next Machna 3D,Redline TS 1000,ggablue 800 se,atalanta hd box 

Serdar Aziz den fla transfer aklamas!

Fenerbahe ile ad transfer dedikodusuna karan Galatasarayl futbolcu Serdar Aziz "Bugn itibaryla daha fazla kaos ortamna srklenerek ypranmamak adna tm transfer grmelerine son verdiimi, kulbmde almalarma devam ederek, ilerleyen srelerde kulbm tarafndan alnacak olas kararlara sorumluluk bilinci ile sayg duyacam ifade etmek isterim" aklamasn yapt.
    25 Ocak 2019 20:3

Galatasaray€™da kadroda dnlmeyen ve kulp bulmas istenen milli oyuncu Serdar Aziz, sar-krmzl ekibin alaca yeni bir karara kadar tm transfer grmelerini sonlandrdn belirtti.
    Serdar, yapt yazl aklamada, €œDaha nceki aklamamda sessizliimi korumaya devam edeceimi de bildirmitim. Fakat sessiz kaldka retken zihniyetlerin oluturduu aslsz gndemler bugn beni tekrar bir aklama yapmak mecburiyetinde brakt.€ ifadelerini kulland.
    Kulbn kendisi hakknda ald kadro d kararna sayg duyduunu belirten Serdar Aziz, €œKulbm tarafndan fesih konular ile ilgili isteklere de sayg duydum ve gerekli fedakarl yaptm. Daha sonra kulbm tarafndan ayrlmamam ynnde alnan karara da sayg duyuyorum. Galatasaray Kulbnn szlemesi devam eden bir oyuncusu olarak, bugn itibaryla daha fazla kaos ortamna srklenerek ypranmamak adna tm transfer grmelerine son verdiimi, kulbmde almalarma devam ederek, ilerleyen srelerde kulbm tarafndan alnacak olas kararlara sorumluluk bilinci ile sayg duyacam ifade etmek isterim.€ deerlendirmesinde bulundu.
    Alacaklar iin Galatasaray Kulbne tebligat ekerek hukuki sre balattna ilikin iddialar hakknda da grlerini aktaran 28 yandaki futbolcu, €œKulbme ilk geldiim gnden bugne kadar alacaklarm iin brakn tebligat ekmek ve hukuki yollara bavurmak, bir gn dahi szl olarak talepte bulunmadm. Bunun aksi ispat edilirse, brakn alacaklarm tahsil etmeyi, tm kazandklarm da kulbme geri vermeyi taahht ederim.€ aklamasn yapt.
    Kadro d kalmasnn ardndan yapt transfer grmeleri hakknda bilgi veren Serdar Aziz, yurt dndan gelen tekliflerde istenen artlarn olumadn aktararak, €œMenajerim yurt iinde transferimle ilgili szlemeli olduum kulbmden msaade alarak sadece tek bir kulp ile grmtr. Bu grme yaplmadan nce ayrca iki kulp de bu msaadeyi karlkl olarak teyit etmitir. Bu grmelerle ilgili tm detaylar ve bilgiler an ve an menajerim tarafndan kulbme iletilmitir. Nihai olarak kadro d kaldm gnden 23 Ocaka kadar kulbm dahilinde gerek ynetim, gerekse teknik ekipten hibir yetkili tarafndan aranmam olmam sebebi ile akbetim konusunda bilgi sahibi olmak iin randevu talep ettim. eklinde gr belirtti.
    Sar-krmzl kulbn yetkilileriyle gerekletirdii grmelerde menajeri Haluk Canatar€™n da yer aldn belirten Serdar Aziz, unlar kaydetti:
    €œHakkmdaki tasarruf ve dncelerinin neler olduunu sordum. Bakan yardmcmz, kulp avukatmz ve muhasip yemiz ile 1 saat kadar toplant yaptk. Toplant sonu, birikmi alacaklarm stne bir bedel denecek ekilde szlememin karlkl sona erdirilmesi ynnde mutabk kaldk. 24 Ocak gn sabah 11.00€™de szlememin feshedilmesi konusunda randevulatk. 25 Ocak gn szlememin feshi ile ilgili noter ilemleri iin hviyetimin yanma alnmas ynnde kulp idari personeli tarafndan arandm. Bir saat kadar ilemler iin bekledikten sonra, kulp avukat bana, ynetim kurulu toplants balayaca iin imza ve noter ilemlerinin yetiemeyeceini, zgn olduunu ve ilemlerin cuma sabahna sarktn iletti. Biz de kulpten ayrldk. Daha sonra anlatmz hususlarn aksine bir karar alndn, kulbmn internet sitesinden yapt aklamayla renmi oldum.le ad transfer dedikodusuna karan Galatasarayl futbolcu Serdar Aziz "Bugn itibaryla daha fazla kaos ortamna srklenerek ypranmamak adna tm transfer grmelerine son verdiimi, kulbmde almalarma devam ederek, ilerleyen

kaptan-8 - ait Kullanc Resmi (Avatar)

Uye No : 42955
    yelik tarihi
    16 Mart 2014

Uydu Alcs

Standart Galatasaray, Mbaye Diagne'yi KAP'a bildirdi!

Galatasaray Kulb, Kasmpaa'nn Senegalli golcs Mbaye Diagne'yi resmen kadrosuna katt. Galatasaray, Senegalli golc Mbaye Diagne'yi Kamuyu Aydnlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

30 Ocak 2019 20:45

Galatasaray Kulb, Kasmpaa'nn Senegalli golcs Mbaye Diagne'yi resmen kadrosuna katt.
    Galatasaray Kulb, Kasmpaa'dan transfer ettii Senegalli golc Mbaye Diagne'yi Kamuyu Aydnlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
    Galatasaray, taraftarlarn uzun sredir heyecanla bekledii forvet transferini resmen aklad. Sar-krmzl kulbn transferle ilgili KAP'a yapt aklama yle:
    "Profesyonel futbolcu Mbaye Diagne'nin transferi konusunda Kasmpaa Sportif Faaliyetler A.. ile resmi grmelere balanmtr."
    27 yandaki Mbaye Diagne, bu sezon Sper Lig'de forma giydii 17 karlamada 20 gol att 2 de asist yapt.

Mbaye Diagne kimdir?
    Kariyerine 2012 ylnda talya 4. Lig takmlarndan Bra'da balayan Diagne, 2013 ylnda ise Juventus'a transfer oldu. 2015 ylnda kadar Juventus tarafndan eitli takmlara kiralanan golc oyuncu, Macaristan'n Ujpest takmna 1.15 milyon Euro bedelle transfer oldu. 2016 ylnda ise Diagne, 1.9 milyon Euro'ya in'e gitti. Diagne son olarak ise getiimiz sezonun devre arasnda bedelsiz olarak Kasmpaa'ya transfer oldu.
    lk fotoraf geldi
    Galatasaray 2. Bakan Yusuf Gnay Instagram hesabndan yapt fotoraf paylam ile transferi duyurdu.

Kaynak: Fotospor
    TM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BLG AMALIDIR
    ----------------------------------

0.8W-4.9E-7.0E-9.0E-13.0E-16.0E-19.2E-39.0E-42.0E-46.0E

Sayfa 16/16 lk ... 616

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)