!!! - DİKKAT - !!!

>FORUMUMUZDA D-SMART ,DİGİTURK-BEİNSPOR YERLİ PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK VE HACK İLE KONULAR YASAKTIR.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 7 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    umitcan - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 5736 ÜYE
    Konular
    6
    Teşekkürleri
    5
    Tecrübe Puani
    4

Standart Redline m 330

Aradaslar REDLINE M 330 bu cihaza ip tv listesini usbden nasil yukluyoruz bilen varmi?

2.   

Status
    Adnan70 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 15006 O.U.D ÜYE
    Yas
    54
    Konular
    10
    Teşekkürleri
    130
    Tecrübe Puani
    4

Alinti umitcan Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Herkese merhaba 40 kisi konuyu goruntuledigi halde soruma cevap bulamadim bende redline'yi aradim aldigim bilgiyi forum arkadaslarimla paylasmak istedim
    malum benim gibi cevap arayan arkadaslara bir nebze yardimim olur amaciyla.
    bu cihaza ip tv yuklemek icin menu ag sekmesi altinda xtreamcode yazan yere iptvlinkini (http:// .....dahil) yazin altina kullanici adini ve parolayi yazin giris e basinca kanallar yukleniyor..
    Arkadaşım sen iptv listesinden bahsederek sormuşsun. Senin redline dan aldığın cevap xtream girme. Soruyu doğru sorar isen cevap alırsın. Ha iptv listesi bu cihazara henüz girilemiyor.

4.   

Status
    lulyak - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 9765 O.U.D ÜYE
    Konular
    74
    Teşekkürleri
    169
    Tecrübe Puani
    5

Herkese merhaba 40 kisi konuyu goruntuledigi halde soruma cevap bulamadim bende redline'yi aradim aldigim bilgiyi forum arkadaslarimla paylasmak istedim
    malum benim gibi cevap arayan arkadaslara bir nebze yardimim olur amaciyla.
    bu cihaza ip tv yuklemek icin menu ag sekmesi altinda xtreamcode yazan yere iptvlinkini (http:// .....dahil) yazin altina kullanici adini ve parolayi yazin giris e basinca kanallar yukleniyor..
    Sorununuzu çözmüş olmanıza sevindim, ama ilk önce biraz forumda konuları okusanız diyorum. Hemen suçlamayın başkalarını yardımcı olmuyorlar diye. Hep PC başında yaşamıyoruz. Konu ise burada var . Ve bir kaç başka konuda da ayrıntıları vardır . [İçeriği görmek için üye olmanız gereklidir. ]

6.   

Status
    Konular
    6
    Teşekkürleri
    5
    Tecrübe Puani
    4

Konuyu sorarken cihaz hakinda hicbir bilgisi olayan biri olarak sordugumu ve Redline den aligim cevabi yani bu isin aslinda liste yukleme seklinin sadece xtream code ekleme yoluyla yapilabilecegini yazma zahmetinde bulunabilirdiniz diye dusunuyorum .Ayrica konuya kendim cevap yazdigim ve benim gibi cozum arayan arkadaslarimi bilgilendirme amacli burada paylatigim icin forum modu olarak elestirel yazmak yerine tesekkur etmediginiz surece kimse konulara cevap yazmaz boyle.Forum genelinde kac konu acilmis kacina cevap vermissiniz bir gozden gecirin bence ..Saygilar

8.   

Status
    Adnan70 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 15006 O.U.D ÜYE
    Yas
    54
    Konular
    10
    Teşekkürleri
    130
    Tecrübe Puani
    4

Konuyu sorarken cihaz hakinda hicbir bilgisi olayan biri olarak sordugumu ve Redline den aligim cevabi yani bu isin aslinda liste yukleme seklinin sadece xtream code ekleme yoluyla yapilabilecegini yazma zahmetinde bulunabilirdiniz diye dusunuyorum .Ayrica konuya kendim cevap yazdigim ve benim gibi cozum arayan arkadaslarimi bilgilendirme amacli burada paylatigim icin forum modu olarak elestirel yazmak yerine tesekkur etmediginiz surece kimse konulara cevap yazmaz boyle.Forum genelinde kac konu acilmis kacina cevap vermissiniz bir gozden gecirin bence ..Saygilar
    Arkadaşım kimsenin modluğu, kaç konuya cevap verdiği sizi ilgilendirmez. Siz kaç konuya yardımcı olmak için yazdınız. Ayrıca sizin tavrınız" sanki ücretini ödeyip karşılığında hizmet veya ürününü alamamış tüketici" tavrıdır. Lütfen bundan sonra yardım talep ettiğiniz konuları açık bir şekilde yazın.Hiç kimse 24 saat bilgisayar başında beklemiyor. Herkesin ekmek parasını kazaak için bir işi var. İşten fırsat bulduğunca yardım etmeye çalışıyoruz.

10. Aşağıdaki 2 kullanıcımız bu mesaj için Adnan70 teşekkür ediyor

11.   

Status
    Konular
    6
    Teşekkürleri
    5
    Tecrübe Puani
    4

Alinti Adnan70 Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Arkadaşım kimsenin modluğu, kaç konuya cevap verdiği sizi ilgilendirmez. Siz kaç konuya yardımcı olmak için yazdınız. Ayrıca sizin tavrınız" sanki ücretini ödeyip karşılığında hizmet veya ürününü alamamış tüketici" tavrıdır. Lütfen bundan sonra yardım talep ettiğiniz konuları açık bir şekilde yazın.Hiç kimse 24 saat bilgisayar başında beklemiyor. Herkesin ekmek parasını kazaak için bir işi var. İşten fırsat bulduğunca yardım etmeye çalışıyoruz.

seninle polimige girmeyecegim benimde buna vaktim yok kardes..
    Konu umitcan tarafindan (15.Ekim.2017 Saat 04:00 ) degistirilmistir.

13.   

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanicilar

su anda 1 Kullanici bu konuyu görüntülüyor. (0 Kayitli ve 1 misafir)

Bookmark

Bookmark