!!! - DİKKAT - !!!

>FORUMUMUZDA D-SMART ,DİGİTURK-BEİNSPOR YERLİ PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK VE HACK İLE KONULAR YASAKTIR.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    banillasky - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 32611 ÜYE
    Konular
    4
    Teşekkürleri
    3
    Tecrübe Puani
    2

Standart xtream tv ve free iptv sorunu

Arkadaşlar merhaba, ts4000 cihaz sahibiyim fakat problemler yaşamaktayım. Örneğin şuan yayınlanan son güncel sürüm ya da bir kaç önce ki sürümü yüklediğimde free iptv seçeneğine geldiğimde benim usb ile eklediğim kanallar yerine güncelleme ile birlikte gelen kanallar çıkıyor. info tuşuna basıyorum local iptv bölümüne geçmek için, bu seferde "no program" hatası alıyorum. Yani kendi iptv listemi asla izleyemiyorum. Listeyi hatalı oluşturdun demeyin çünkü 16.08 sürümüne döndüğümde çalışıyor. Aynı şekilde xtream tv ye geldiğim zaman bütün bilgileri girip giriş yaptığım zaman hiç bir tepki vermiyor. bütün sürümlerde bu şekilde. Sadece 16.08 sürümünde free iptv ile kendi listemi izleyebiliyorum onun dışında hiç bir sürümde ne free iptv ne xtream tv çalışmıyor. Gerçekten artık sinir bozucu bir hal almaya başladı. cihazı kırıp atıp başka bir marka almamak için zor duruyorum. Sürekli güncellemeler ile cihaza kalıcı arızalar veriliyor. Bir dünya para verip cihaz alıyorum, iptv izlemek istiyorum onu da yapamıyorum. Bu sorunu başka yaşayan var mıdır? Bir çözümü var mıdır? flash temizleme yazılımı atıyorum 17.55 sürümüne dönüyor sonra tekrar güncelleme yapıyorum fakat aynı sorunlar devam ediyor. Gerçekten cihazı kırmama ramak kadı...

2.   

Status
    Techniker - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 19793 O.U.D ÜYE
    Konular
    8
    Teşekkürleri
    14
    Tecrübe Puani
    3

evet yeni yazilim ile usb üzerinden ne yazikki iptv izlenmiyor,bendede HD Line 200s var ayni sorun,eski yazilimda oluyor yeni yazilimda problem ,bu sorun nasil cözülür???
    Bende Red Cam a da artik baglanmiyor ,ne yeni yazilimla,nede eski yazilimla.

4.   

Status
    xeon - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 39625 ÜYE
    Konular
    0
    Teşekkürleri
    2
    Tecrübe Puani
    1

mrb arkadaşlar flash clean programıyla cihazın flaşını temizleyip denermisiniz birde öyle deneyip veri tabanı boşaldıktan sonra son sürüm yazılımı usb bellek üzerinden kurarsanız sorununuz düzelecektir bende sorunsuz çalışmaktadır cihazım ts4000 hd plus

6.   

Status
    Konular
    4
    Teşekkürleri
    3
    Tecrübe Puani
    2

Alinti xeon Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    mrb arkadaşlar flash clean programıyla cihazın flaşını temizleyip denermisiniz birde öyle deneyip veri tabanı boşaldıktan sonra son sürüm yazılımı usb bellek üzerinden kurarsanız sorununuz düzelecektir bende sorunsuz çalışmaktadır cihazım ts4000 hd plus

Merhaba, flash temizleme yazılımı atıp denedim tekrar güncelleme yaptım ama değişmedi. Hala xtream tv ye giriş yapmaya çalışınca hiç tepki vermiyor ve hala usb den iptv izleyemiyorum. Sizin cihaz wrongsuz eski olanlardan mı acaba yeni cihazlarda mı sorun oluyor.

8.   

Status
    Konular
    4
    Teşekkürleri
    3
    Tecrübe Puani
    2

Arkadaşlar merhaba, sorunu araştırmalarım ve birazda tesadüf eser çözmüş bulunmaktayım. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü anlatıyorum.

USB ile FREE İPTV YÜKLEME:

Öncelikle eski sürümlerde tvlist.txt şeklinde bir dosya oluşturuyorduk "kanaladı(boşluk)iptvadresi" yazıyorduk. Yeni sürümlerde ise bu şekilde olmuyor. Kanal listemizi m3u formatında indiriyoruz ve içeriği şu şekilde oluyor

#EXTINF:-1,kanaladı
    [İçeriği görmek için üye olmanız gereklidir. ]

XTREAMTV:

Xtream tv nin açılmama sebebi ise yine basit, eski sürümlerde link kısmını girerken başa http:// yazmıyorduk. Güncel sürümlerle birlikte başa http:// yazıyoruz. Bu şekilde yaparsak kanallar açılıyor. Eğer başa http:// yazmazsanız xtream tv yine sorunsuz bağlanacaktır kanal listeniz çıkacaktır ancak kanallar açılmayacaktır.

moderatör arkadaşlardan ricam, konunun başlığına çözüldü ibaresi eklerlerse bu sorunu yaşayan arkadaşlar için daha faydalı olur.

10. Aşağıdaki 2 kullanıcımız bu mesaj için banillasky teşekkür ediyor

11.   

Status
    Techniker - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Üye No : 19793 O.U.D ÜYE
    Konular
    8
    Teşekkürleri
    14
    Tecrübe Puani
    3

o.k oldu
    Konu Techniker tarafindan (13.Ocak.2018 Saat 00:27 ) degistirilmistir.

13.   

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanicilar

su anda 1 Kullanici bu konuyu görüntülüyor. (0 Kayitli ve 1 misafir)

Bookmark

Bookmark