REKLAM ALANI

DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

05xx xxx xx xx

vbnetron

netron@netron.web.tr

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 362 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Birden fazla backup-imajı usb yada Hardiske yükleyip çalıştırmanıza yarayan eklentidir program oldukta stabil olup sadece experimental oe2 imajlara yüklenir tavsİyem merlin imajdır ERK@L Dreambox Multi mini Boot yükleme talimatı AŞAĞIDAKİ ANLATIM MERLİN3 İMAJ ÜZERİNDEN ANLATILMIŞTIR 1- usb ve HDD tanıtma

Bu konu 590 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Dreambox Multi mini Boot yükleme talimatı resimli anlatım > ERK@L 590 Reviews

Konuyu Değerlendir: Dreambox Multi mini Boot yükleme talimatı resimli anlatım > ERK@L

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 590 kez incelendi.

ERK@L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 1

Uydu Alıcısı

DREAMBOX 

Icon22 Dreambox Multi mini Boot yükleme talimatı resimli anlatım > ERK@L

Birden fazla backup-imajı usb yada Hardiske yükleyip çalıştırmanıza yarayan eklentidir program oldukta stabil olup sadece experimental oe2 imajlara yüklenir tavsİyem merlin imajdır

ERK@L

Dreambox Multi mini Boot yükleme talimatı
    AŞAĞIDAKİ ANLATIM MERLİN3 İMAJ ÜZERİNDEN ANLATILMIŞTIR

1- usb ve HDD tanıtma
    **Gizli İçerik: Beğen butonu ile içeriği görebilirsiniz**
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya

------------------------------------------------------------------------------

marcopolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 21072

Uydu Alıcısı

redline ts 80 HD Plus dreambox 800HDse korax ipplus v2 mag 250 

buna mmboot kurmak için en uygun imaj dediğin merlin yuklemeye çalıştım ama olmadı .. cihaz dm800 se

vardiyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 40100

Uydu Alıcısı

gm 1040 dm800hd se 

Alıntı marcopolo Nickli Üyeden Alıntı
    buna mmboot kurmak için en uygun imaj dediğin merlin yuklemeye çalıştım ama olmadı .. cihaz dm800 se
    bende dm800hdse e-star simli cihaz kullanmaktayım ve merlin3 2017/02/17 tarihli image flashta kurulu multiminiboot eklentisini oldukça güzel kullanıyorum sizde kolayca kurup kullanabilirsiniz.bu eklentiyi kurmadan bu cihazdan istediğiniz verimi alamazsınız .seçim sizin.

marcopolo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 21072

Uydu Alıcısı

redline ts 80 HD Plus dreambox 800HDse korax ipplus v2 mag 250 

Alıntı vardiyali Nickli Üyeden Alıntı
    bende dm800hdse e-star simli cihaz kullanmaktayım ve merlin3 2017/02/17 tarihli image flashta kurulu multiminiboot eklentisini oldukça güzel kullanıyorum sizde kolayca kurup kullanabilirsiniz.bu eklentiyi kurmadan bu cihazdan istediğiniz verimi alamazsınız .seçim sizin.
    MERLİN dışında hemen hemen yeni eski ne kadar imaj varsa sorunsuz yuklüyorum .. ama ne hikmetse bu merlin ne yaptıysam olmadı .. tavsiye üzerine hdd çıkarttım .. yine yine olmadı ..
    hdmi seçip çözürünürlükleri seçerken yeşil ekran geliyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)