REKLAM ALANI

DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

05xx xxx xx xx

vbnetron

netron@netron.web.tr

Vestel veya üretimi tvniz mi var," yazılım attım,ayarlarım değişti" , " yazılım attım kanal listem gitti" diyorsanız,aslında kolay yolunun olduğunu belirteyim :) , gerçi büyük ihtimalle başka forumlardan okumuş bilgi sahibi olmuşunuzdur ancak birde ben buradan yayınlıyayım istedim... Ayarlarınızı kendi zevkinize göre yapın -renk-ses-arka ışık v.s- sonra kanallarınızı düzenleyin,sıraya koyun, favori yapın v.s. eeee ,hadi yaptık nasıl yedekliyeceğiz der gibisiniz :) Herşey hazır ise: 1- Usb

Bu konu 256 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Vestel ve vestel üretimi tvlerde tüm herşeyi yedekleme ve geri yükleme "OTEL MOD" :) 256 Reviews

Konuyu Değerlendir: Vestel ve vestel üretimi tvlerde tüm herşeyi yedekleme ve geri yükleme "OTEL MOD" :)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 256 kez incelendi.

teraspy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 51583

Uydu Alıcısı

botech 600Z 

Icon14 Vestel ve vestel üretimi tvlerde tüm herşeyi yedekleme ve geri yükleme "OTEL MOD" :)

Vestel veya üretimi tvniz mi var," yazılım attım,ayarlarım değişti" , " yazılım attım kanal listem gitti" diyorsanız,aslında kolay yolunun olduğunu belirteyim , gerçi büyük ihtimalle başka forumlardan okumuş bilgi sahibi olmuşunuzdur ancak birde ben buradan yayınlıyayım istedim...
    Ayarlarınızı kendi zevkinize göre yapın -renk-ses-arka ışık v.s- sonra kanallarınızı düzenleyin,sıraya koyun, favori yapın v.s. eeee ,hadi yaptık nasıl yedekliyeceğiz der gibisiniz
    Herşey hazır ise:
    1- Usb belleğimizi tvye takıyoruz
    2- Kumandadan sırasıyla ,Menü+7+9+3+5 tuşluyoruz
    3- Otel menüye gireceksizin,buradan kumanda alt ok tuşuyla "Usbye kopyala" geliyoruz ve OK tuşuna basıyoruz
    Bu kadar hepsi, tvnin kart numarasına göre CLONE000001 isimli klasöre atacak tüm ayarlarınızı,şimdi yazılım yükleyip veya tvye reset atıp tekrar eski ayarlarınızı geriye yükleyebilirsiniz artık
    Şimdi de "bunu nasıl yapacağız" dediğinizi duyar gibi oldum ,
    1-Yedek aldığınız Usb belleği tv ye takın ,sırasıyla Menü+7+9+3+5 tuşlayın
    2-Bu kez kumandanın alt ok tuşuyla "Usbden kopyala" gelin ve OK tuşuna basın,
    Bakın bakalım ayarlarınız ve kanallarınız geri gelmiş mi
    Sadece ayar ve kanallar değil,aynı zamanda eklediğiniz biss keylerde geri geliyor ,her şey yani

Yusuf3227 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 39211

Uydu Alıcısı

Retline 7000 HD Vestel 4K tv 49UD8400 Finlux dahili uydu alıcısı HD TV 

Alıntı teraspy Nickli Üyeden Alıntı
    Vestel veya üretimi tvniz mi var," yazılım attım,ayarlarım değişti" , " yazılım attım kanal listem gitti" diyorsanız,aslında kolay yolunun olduğunu belirteyim , gerçi büyük ihtimalle başka forumlardan okumuş bilgi sahibi olmuşunuzdur ancak birde ben buradan yayınlıyayım istedim...
    Ayarlarınızı kendi zevkinize göre yapın -renk-ses-arka ışık v.s- sonra kanallarınızı düzenleyin,sıraya koyun, favori yapın v.s. eeee ,hadi yaptık nasıl yedekliyeceğiz der gibisiniz
    Herşey hazır ise:
    1- Usb belleğimizi tvye takıyoruz
    2- Kumandadan sırasıyla ,Menü+7+9+3+5 tuşluyoruz
    3- Otel menüye gireceksizin,buradan kumanda alt ok tuşuyla "Usbye kopyala" geliyoruz ve OK tuşuna basıyoruz
    Bu kadar hepsi, tvnin kart numarasına göre CLONE000001 isimli klasöre atacak tüm ayarlarınızı,şimdi yazılım yükleyip veya tvye reset atıp tekrar eski ayarlarınızı geriye yükleyebilirsiniz artık
    Şimdi de "bunu nasıl yapacağız" dediğinizi duyar gibi oldum ,
    1-Yedek aldığınız Usb belleği tv ye takın ,sırasıyla Menü+7+9+3+5 tuşlayın
    2-Bu kez kumandanın alt ok tuşuyla "Usbden kopyala" gelin ve OK tuşuna basın,
    Bakın bakalım ayarlarınız ve kanallarınız geri gelmiş mi
    Sadece ayar ve kanallar değil,aynı zamanda eklediğiniz biss keylerde geri geliyor ,her şey yani
    Ağzına sağlık Ali abi 👍
    atlas, CEMYK Bunu beğendi.

Prada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 37080

Uydu Alıcısı

Korax İpplus Maxx V2 

Hocam bir de, güncel kanal listesi usb den atılacak içimde verebilirseniz, memnun oluruz. (Seg 24 inç kendinden uydulu TV)

cimbom38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 35141

Uydu Alıcısı

VU+ ZERO,KORAX VİPBOX HD 

Yeni seri arçelik 4k lar için yedekleme işlemi nasıl yapılır ustalar vesteli anladık

erlig23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 3069

Uydu Alıcısı

redline 

Ben 6 ay oldu vestel 4k 140 ekran aldım televizyonu açtım yeni yazılım güncellemesi gelmiş güncelleme yaptım kapanıp açıldı anlamadım bu neyin güncellemesi ara sıra güncelleme oluyormu saygılar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)