1 Fransız - 1 Alman - 1 İtalyan - Birde TÜRK uçakta gidiyorlarmış..Uçak fransanın üzerinden geçerken,fransız birden hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlamış,herkes etrafına toplanmış ve derdin ne diye sormuşlar..Fransız (Sormayın,ülkemin üzerinden geçerken anılarım canlandı,benim babam bizi küçük yaşta terketmiş,abilerim kardeşlerim sokağa düşmüş ve annemde hayat kadını olmuş vs diyerek cebinden çıkardığı hapı ağzına atarak intihar etmiş...Uçak bu sefer almanyanın üzerinden geçerken,alman ağlamaya başlamış.Yine herkes etrafına toplanmış ve sormuşlar derdin ne...Alman (Sormayın arkadaşlar,bende ülkemin üzerinden geçerken duygulandım,benim babam alkolik adamın tekiymiş,içki kumar ne varsa bütün paraları o yollarda harcamış,annemde bize bakamayınca kötü yola düşmüş ve hayat kadını olmuş,ben bu utançla yaşayamam artık vs diyerek,o da cebinden çıkardığı hapı ağzına atarak intihar etmiş..Uçak bu seferde italyanın üzerinden geçerken,italyan ağlamaya başlamış,yine herkes onunda etrafına toplanarak sana ne oldu diye sormuşlar...İtalyan (Sormayın arkadaşlar,bende çok duygulandım,biz küçükken babam annemi hep döverdi,abim uyuşturucu mafyasına bulaştı,kardeşlerimin her biri bir yere dağıldı,annemde pavyonlara düştü,hayat kadını oldu,ben bu utançla yaşayamam vs vs diyerek oda almanın cebindeki haptan ağzına atarak intihar etmiş...Bu sefer bizim TÜRK bir hışımla ayağa kalkarak pilota seslenmiş (Çabuk şu uçağın kapısını aç,yoksa seni vururum)...Pilot korkudan kapıyı açmış,herkes bu sefer bizim TÜRK ün yanına gelmiş..Sana ne oldu senindemi böyle dertlerin var,senindemi annen hayat kadınıydı yoksa..Bizim TÜRK'ün cevabı (Yok lan yok,Bu kadar O....Çocuğunun içinde benim ne işim var) demiş ve aşağıya atlamış...