REKLAM ALANI

DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

05xx xxx xx xx

vbnetron

netron@netron.web.tr

Selamünaleyküm arkadaşlar, Bi aydan beridir araştırıyorum fakat hiç Bi yerde denk gelmedim o yuzden konu açma gereği duydum. Bana uydu cihazı lazım, kayıt özelliği olan ayrıca kaydı Mp4 formatında kayıt yapabilecek. Ve mumkun mu bılmem ama geri sarma özelliği olan cihaz varsa çok daha makbule geçer. ayrıca bişey sorayım, uydu cihazının hdmi girişi tv bağlanıyor malum aynı uydudan hdmi çıkışından laptopa bağlama gibi Bi imkan olupta laptop tan ekran kaydı yöntemi ile kayıt yapılamaz mı?

Bu konu 439 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...
uydu cihazı tavsiyesi 439 Reviews

Konuyu Değerlendir: uydu cihazı tavsiyesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 439 kez incelendi.

heryusin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 54910

Uydu Alıcısı

magbox-marginal 

Standart uydu cihazı tavsiyesi

Selamünaleyküm arkadaşlar, Bi aydan beridir araştırıyorum fakat hiç Bi yerde denk gelmedim o yuzden konu açma gereği duydum.

Bana uydu cihazı lazım, kayıt özelliği olan ayrıca kaydı Mp4 formatında kayıt yapabilecek. Ve mumkun mu bılmem ama geri sarma özelliği olan cihaz varsa çok daha makbule geçer.
    ayrıca bişey sorayım, uydu cihazının hdmi girişi tv bağlanıyor malum aynı uydudan hdmi çıkışından laptopa bağlama gibi Bi imkan olupta laptop tan ekran kaydı yöntemi ile kayıt yapılamaz mı?
    Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar.

scott0602 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 34274

Uydu Alıcısı

korax vipbox gold 

SA kardeşim şu aralar en donanımlı Cihaz Arnix Fiber IPTV gibi duruyor. Diğer taraftan Enigma2 cihazlara da bakabilirsin . Önemi olan cihazın yanında verilen destek. Her cihazın yeni çıktığında çok destek verilip bir süre sonra unutulduğunu gözardı etme... Bu benim fikrim ...
    heryusin, sedattascı Bunu beğendi.

audi2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 778

Uydu Alıcısı

yumatu 

selamlar,sunplus modellerinin hepsi ts kayıt yapıyor.sonra onu mp4 dönüştürebilirsin.
    heryusin Bunu beğendi.

turgay75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 32579

Uydu Alıcısı

Kamosonic HD-10507,Atlanta et-9000,Redline TS2500Plus,Amstrad MD-117 HD PVR, Hiremco IPTV Plus 

Arnix al. Ustaların desteği de tam. Bilgisayara bağlayıp kayıt yapamazsın ama tv ile uydu alıcı arasına ilave bir kayıt edici cihaz ile kayıt yapabilirsiniz fakat onların fiyatı da 700-800 lira ayrıca otomatik kayıt yapmıyorlar. En iyi uydudan zamanlayıcı ile usb belleğe kayıt etmek başka alternatif düşünmeyin.
    heryusin Bunu beğendi.

yıldız11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 28159

Uydu Alıcısı

kamasonik,next,redline vs 

sunplus cihazların kayıtlarını beğenmiyorum. DVR kayıt yapıyorlar her oynatıcı oynatmıyor. TS kayıt yapabilen cihaz ile kayıt kaliteli oluyor. bazı Next cihazlar ts kayıt yapıyor. örnek olarak artık piyasada kalmayan Next Tango ve plus bu çeşit Benjamin 11800 vardı. şimdi gx işlemciler ts kayıt yapıyor .Redline çözdüğü kanalları kayıt ettirmiyor diye biliyorum.
    uydu alıcınhdmı çoklayıcı ile diğer göstericilere baglanabilir.
    Erdinç, heryusin, hotbord_34 Bunu beğendi.

heryusin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 54910

Uydu Alıcısı

magbox-marginal 

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
    benim evde şuan kullandığım magbox- margınal mini hd uydu alıcısı var bununla zamanlayıcı ilede istediğim saatte kayıt alabiliyorum, nevar ki aldığı kayıtların formatı .TSV bunu avidemux editeleme programı ile açığ kesip mp4 olarak kaydediyorum ama biligisayarın işlemcisini çok fazla yoruyor işlemci düzenleme bitinceye kadar sürekli olarak %90 -%97 arası çalışıyor buda işlemciye zarar vereceği kesin.

Bide bazı kayıtları kaçırıyorum, geri sardırıp kaydetmek istiyorum ama internetim biraz hızı yavaş sürekli stabil hız alamıorum bazı saatler download 15-20 mb görüyorken bazı saatler de 1-4 mb arası gidip geliyor buda öyle sanıyorum ki IPTV veya Androidbaox cihazlarına yeterli değil.

turkcell'ın web TV+ uygulamasını kullanıyordum bazı durumlarda ama onunda her kanalın görüntü kalitesi HD değil.

Sonuç olarak kafam çok karışık
    Unalersin Bunu beğendi.

oktay71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 51727

Uydu Alıcısı

dreamstar tribün 

arnix çok pahalı
    huzur6, lavlav Bunu beğendi.

elber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 50759

Uydu Alıcısı

redline 

Kamasonic var donusum yapilmis 1 sene nashare server var icinde sifir gibi aliciysan

temel reis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 5946

Uydu Alıcısı

dreambox 500 hd 500s next 2053 

arkadaşım aslında pek tercih ettiğim bir cihaz değil ama bu seferki ürünleri çok hoşuma gitti söz ettiğim cihaz next 2053 free iptv var free Cccam yazılım key yüklemeyi kumandayla internet üzerinden yapıyosun en önemliside csat paketide açık fiyatıda 180 250 arasında farkediyo ben 190 tl aldım he bir özelliğide hem eternet girişi hemde vifi özelliği var otomotik olarak yeni çıkan bir kanalı kendisi ekliyor bunuda bu gün farkettim ekrana 07.01.2020 kanal listesi güncellendi uyarısı geldi yani fiyatına göre fena değil iki hafta oldu alalı dreambox 500 hd istirahata aldım next 2053 izliyorum çünkü herşeyi kendi yapıyor karar senin kayıt özelliği var ama hiç denemedim

yıldız11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uye No : 28159

Uydu Alıcısı

kamasonik,next,redline vs 

2073 çıksın bakalım ne fiat ve ne üstünlüğü olacak bekleyelim.
    Erdinç, ugur yarar Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)