DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TÝVÝBU, D-SMART ,DÝGÝTURK-BEÝN KANALLARI YERLÝ - YABANCI PLATFORMLARLA ÝLGÝLÝ ,KART PAYLAÞIMI ,ÝPTV ,SERVER PAYLAÞIMDA BULUNMAK,HACK ÝLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIÞINDA HERHANGÝ BÝR ÜRÜN SATIÞI YAPMAK YASAKTIR 

Ýletiþim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 1417 gün önce baþlatýldý . Konu baþlangýnç tarihi güncel deðilse Konu güncelliðini yitirmiþ yada bu konu ile ilgili son cevap yazýlmýþ olabilir. Eðer yazýnýz doðrudan bu konu ile ilgili deðil ise yeni bir konu baþlatmanýzý tavsiye ederiz....

A.V.M’ler Açýldý Efendim açýldý A.V.M’lerimiz. Bütün ülke bunu bekliyormuþ meðerse. Nasýl bir kuyruktur bu, ben önce her þey bedava zannettim. Nasýl bir yokluktan çýkmýþýz, hangi elzem ihtiyaç giderilmek istendi? Hangi yaþam malzemesi içinde bulunduðumuz salgýný bile göz ardý edecek kadar elde edilmesi gereken bir þeydi. Bu sorularýn elbette mantýklý bir cevabý yok. Þimdi gelelim dilimizin söylediði ve gönlümüzden geçenlere. Bazýlarýný kurcalayalým Dilimizin

Bu konu 8350 kez görüntülendi 5 yorum aldý ...
A.V.M lerimiz Açýldý 8350 Reviews

Konuyu Deðerlendir: A.V.M lerimiz Açýldý

5 üzerinden | Toplam: 0 kiþi oyladý ve 8350 kez incelendi.

cevyapan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Uye No : 56768
    Yaþ
    50

Uydu Alýcýsý

Next Machina 3D 

Standart A.V.M lerimiz Açýldý

A.V.M’ler Açýldý

Efendim açýldý A.V.M’lerimiz. Bütün ülke bunu bekliyormuþ meðerse.
    Nasýl bir kuyruktur bu, ben önce her þey bedava zannettim.
    Nasýl bir yokluktan çýkmýþýz, hangi elzem ihtiyaç giderilmek istendi?
    Hangi yaþam malzemesi içinde bulunduðumuz salgýný bile göz ardý edecek kadar elde edilmesi gereken bir þeydi.
    Bu sorularýn elbette mantýklý bir cevabý yok.
    Þimdi gelelim dilimizin söylediði ve gönlümüzden geçenlere.
    Bazýlarýný kurcalayalým
    Dilimizin söylediði: bu yaz seyahat kýsýtlamasý kaldýrýlýr mý?
    Gönlümüzden geçen: ben her sene öðlen paydosunu bile hafta sonuna eklenmesi ile beraber soluðu tatilde orada burada alýrdým þimdi ne olacak gidebilecek miyim?
    Dilimizin söylediði: bayramda normale döner miyiz?
    Gönlümüzden geçen: ben her bayram ne büyükleri ziyaret ne bayramlaþma ne el öpme ne de el öptürme gibi bir adeti son 25 senedir hiç yapmadým. Aslýnda nasýl yapýlýyor unuttum. Benim bayramdan tek anladýðým yazlýðýma gidip kendimi izole edip deðil telefonla bile olsa büyüklerimi aramak, beni arayan küçüklerime bile geri dönüþ yapmayýp telefonu dahi açmayan birisiyim. Telefonu evde unuttum diye bahanem bile senelerdir iþe yaradý. Þimdi bayramda seyahat kýsýtlamasý kaldýrýlmazsa benim bu düzenim bozulacak ben ne yapacaðým?
    Dilimizin söylediði: oteller açýlacak mý? Ekonomi bir þekilde dönmesi gerekiyor.
    Gönlümüzden geçen: ekonomi falan umurumda deðil. Ben nerede tatil yapacaðým? Nerede kalacaðým? Havuzdan, denizden bulaþýr mý diye sorduk birçok soru anlamadýnýz mý halâ esas ne demek istediðimizi.
    Kuaförler tam kapasite çalýþtý. Berberler demiyorum. Erkeklerin çoðu ayda ya da iki ayda bir gittikleri berberlere zaten bir daha saçý uzamadan uðramýyor. Ve erkeklerin %50’si sakal týraþýný evde kendisi oluyor. Ama bayan kuaförleri bir açýldý, efendim ne sosyal mesafesi ne salgýný, dün esmer olanlarýn hepsi sarýþýn geziyor bugün. (Ha bu arada çevremizde güzel diye bildiðimiz nice kadýnýn aslýnda ne kadar çirkin olduðunu da gördük) Derdiniz sýkýntýnýz neydi anlayamýyorum. Güzel ve karizmatik görünmek mi? Ýki tel beyaz olan saçýný boyatmasan ne kaybederdin. Ne kadar karizmatik yapar seni biraz boya? Peki yoðun bakýmda boðazýna hortum sokulu bir vaziyette suratýnda solunum cihazý daha mý karizmatik olacaksýn?
    Daha önceki yazýmda da belirttiðim gibi bu salgýn bize aslýnda çok fazla bir þey katmadý. Ýbret falan da alacaðýmýz yok. Tek umudum kitap okuyan insan sayýmýzýn artmýþ olabileceði ihtimali.
    Sevgiyle kalýn.
    hark Bunu beðendi.

simsek59 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Uye No : 56848

Uydu Alýcýsý

next 

avma lerin açýlmasý ne kadar yanlýþsa oralara gidilmeside okdar yanlýþ ve gidenlerde de akýl yok ,bu nasýl bir saçmalýktýr ki, açýk havada olan yerler açýlmýyorda kapalý olan avm ler açýlýyor, bunun sebebi çok belii avm lerin sahiplerine bakýn çoðu ikgtidarýn yandaþý iktidar ile ortak

Yaþ
    50

Uydu Alýcýsý

Next Machina 3D 

Alýntý simsek59 Nickli Üyeden Alýntý
    avma lerin açýlmasý ne kadar yanlýþsa oralara gidilmeside okdar yanlýþ ve gidenlerde de akýl yok ,bu nasýl bir saçmalýktýr ki, açýk havada olan yerler açýlmýyorda kapalý olan avm ler açýlýyor, bunun sebebi çok belii avm lerin sahiplerine bakýn çoðu ikgtidarýn yandaþý iktidar ile ortak
    tespitlerinize katýlmakla birlikte aslýnda yazmak istediðim bir çok þeyi buraya yazamýyorum. zira yazdýðým konularýn bir siyasi tartýþmaya yol açmasýný istemiyorum. Size sonsuz saygý duymakla beraber ben yazdýklarýmda iktidar yaný ya da iktidar karþýtý gibi bir vurgu yapamam.
    saygýlarýmla. hayýrlý ramazanlar

rossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Uye No : 55420

Uydu Alýcýsý

Botech 

Niyetim kimseyi kýrmak deðil AVM lere birþeylere ihtiyacý olan gider , bu konuda televizyonlar yeterince yayin yaplyorlar zaten , ayrýca burasý uydu yeri l, ütfen burayý supersat foruma çeviirmeyelim - bir uydu konusu varsa geri kalan konular havadan sudan

Yaþ
    50

Uydu Alýcýsý

Next Machina 3D 

Alýntý rossi Nickli Üyeden Alýntý
    Niyetim kimseyi kýrmak deðil AVM lere birþeylere ihtiyacý olan gider , bu konuda televizyonlar yeterince yayin yaplyorlar zaten , ayrýca burasý uydu yeri l, ütfen burayý supersat foruma çeviirmeyelim - bir uydu konusu varsa geri kalan konular havadan sudan
    Bu bölümün açýlmasý için site yöneticilerinden izin alarak talepte bulundum ve açýldý. Ýçerikten memnun deðilseniz yöneticilere bildirebilirsiniz uygun görülürse bölüm kapatýlýr ve gereken uyarý tarafýma yapýlýr. Ben de bir daha bu þekil paylaþýmlar yapmam. Burasý muhakkak ki bir uydu paylaþým ve destek sitesi. diðer paylaþýmlarýn da ana paydanýn dýþýnda olduðunu biliyorum. fakat forumda þiirler ve benzeri bölümler de var. Ben alakasýz bir yere alakasýz bir paylaþým yapmaktansa bu bölümün açýlmasýný rica ettim. Kabul edildi. inanýyorum ki bir çok insanýn bir çok konuda söyleyeceði sözü mutlaka vardýr. Bu tür bölümlerin olmasý forumun ortak paydasý olan uydu destek bölümlerindeki karýþýklýðý engellediði ve düzenlediði düþüncesindeyim. saygýlarýmla

lanmaniax - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Uye No : 34143

Uydu Alýcýsý

Sungate Titan,Redline TS 5000 CI PLUS,Hiremco Gt Turbo V8D+ 

Arkadaþýn dediði gibi iþin varsa gidersin görürsün evine dönersin sabah girip akþam çýk yapmazsýn.Orada çalýþan personeli de boþa meþgul etmezsin.Bu her açýk olan iþ yeri için geçerli sadece alýþ veriþ merkezleri için deðil.Ekonominin çarklarýnýn bir çeþit dönmesi lazým bir çok insan maðdur durumda korkarak nereye kadar.Tedbirimizi alýp hayatýmýza devam etmemiz gerek.Arkamýzda ekonomik olarak güçlü bir devlet yok,kýsmen yardýmlar yapýlýyor ama yetersiz.Bu üç aylýk dönem bir çok borçlu insan yarattý insanlar þimdi o borçlarý ödeme derdinde.Hayat devam ediyor allah hepimize kolaylýklar versin.
    cevyapan Bunu beðendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)