DUYURU PANOSU
FORUMUMUZDA TİVİBU, D-SMART ,DİGİTURK-BEİN KANALLARI YERLİ - YABANCI PLATFORMLARLA İLGİLİ ,KART PAYLAŞIMI ,İPTV ,SERVER PAYLAŞIMDA BULUNMAK,HACK İLE KONULAR ve SPONSORLARIMIZ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜRÜN SATIŞI YAPMAK YASAKTIR 

İletişim

WHATSAPP +905354035843

ERK@L

onlineuydudestek@gmail.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 1396 gün önce başlatıldı . Konu başlangınç tarihi güncel değilse Konu güncelliğini yitirmiş yada bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz....

Amerikan Sevdası Bu günkü yazımızda Türk televizyonlarında yayın yapan haber kanallarına değineceğiz. Efendim açıyorsun bir haber kanalını, aslında bir haber kanalı demeyelim hiç birisini ayırt etmeyelim ayırt etme işini okuyucuların yorumuna ve taktirine bırakalım. Top yekûn haber kanalları gün içinde haber sunuyor ve de özellikle akşam sekiz kuşağından gecenin bir yarısına kadar tartışma programları hazırlayıp izleyicilere sunuyor. Fakat beni özellikle rahatsız eden durum

Bu konu 9596 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Amerikan Sevdası 9596 Reviews

Konuyu Değerlendir: Amerikan Sevdası

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9596 kez incelendi.

Özür dileriz, bu konu cevaplara kapatılmıştır bilgi almak için İletişim ...

cevyapan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 56768

Uydu Alıcısı

Next Machina 3D 

tv4 Amerikan Sevdası

Amerikan Sevdası
    Bu günkü yazımızda Türk televizyonlarında yayın yapan haber kanallarına değineceğiz.
    Efendim açıyorsun bir haber kanalını, aslında bir haber kanalı demeyelim hiç birisini ayırt etmeyelim ayırt etme işini okuyucuların yorumuna ve taktirine bırakalım.
    Top yekûn haber kanalları gün içinde haber sunuyor ve de özellikle akşam sekiz kuşağından gecenin bir yarısına kadar tartışma programları hazırlayıp izleyicilere sunuyor.
    Fakat beni özellikle rahatsız eden durum şu:
    Haber ya da tartışma her ne olursa olsun bir Amerika sevdası almış gidiyor kanalları.
    Efendim Amerika’da son durum ne?
    Eyalet eyalet vaka sayıları, Türkiye’de il il vaka sayılarını vermek diye bir çaba söz konusu değil ama arka arkaya elli eyalette durum nedir? Bunun en ince detayına kadar veriliyor kanallarda.
    Trump maske takmıyor bizim habercileri bir panik alıyor. Trump test yaptırmış sonucu ne çıkmış doktorundan önce haber almak istiyor.
    Trump bir hastaneye tedbirsiz giriyor bizim kanalları alıyor bir panik. Bir polis siyahi bir vatandaşı öldürdü, (tabii ki kabul edilir gibi bir durum değil) ama bizim kanalları alıyor bir panik.
    Ortalık karışmış Amerika ayaklanma ile uğraşıyor, derdi tasası bizim haber kanallarımızı alıyor.
    Ayaklanma ne zaman bastırılır? Sular ne zaman durulur?
    En vahim tablo da bu kanalların top yekûnu birkaç kanalı Amerika güdümlü olmakla suçluyor.
    Allah bir daha vermesin, bir şehidimiz olsa haber kanallarına sadece kırk beş saniye konu olurken, Melania saçını boyatsa dört saat haber yapılıyor.
    Ne oluyor bu kanallara? Ne oluyor bu habercilere? Nedir bu Amerikan sevdası? Nereden gelir bu aşk?
    Siz bu ülkenin haber kanalı değil misiniz? Siz bu ülkenin insanlarına bu ülkeyi ilgilendirecek haberler vermekle mükellef değil misiniz? Neden bu ülkeye her fırsatta çelme takmak için uğraşan bu ülkenin başına en ufak bir bela geldiği zaman bu kadar üzülüyor ve bu kadar panik yapıyorsunuz?
    Ben bu soruların cevaplarını bulamıyorum. Ama haber kanallarımızın neye hizmet ettiklerinin son derece farkındayım.
    Saygılarımla.
    metingrn, serkanguzel Bunu beğendi.

serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 25288

Uydu Alıcısı

dreambox 

E tabi başta fox olmak üzere, bazı kanalların gerçek patronları usa da olduğu için, amerika çökerse ne yapacağız diye kara kara düşünmeye başladılar.

Zaten amerika diye bildiğimiz devlet insanına varıncaya kadar hormonlu( yani aşırı pahalı ) değil mi?

Sağlık hizmeti alacaksın hormonlu,

Güvenlik hizmeti alacaksın, hormonlu,( dengesiz bir polise denk gelirsen her an seni infaz edebilir )

Trafik hizmeti alacaksın hormonlu,

Yemek yiyeceksin, hormonlu,( özellikle alt gelir gurubundaki insanların sağlıklı beslenme imkanı hiç yok )

Metroya bineceksin, hormonlu,

Giyim kuşam alacaksın hormonlu,

Seyahate çıkacaksın hormonlu,

İşine gelen teröristleri kendi içinde himaye et, hormonlu,

Karşılıksız baş parayı hormonlu ( nasıl olsa dolar tüm dünyada rezerv para, yani enflasyon ihtimali hiç yok )

Sözünü dinlemeyen ülke mi var, hemen terörist devlet ilan et, hormonlu,

Kendini, "Ben dünyanın ana vatanıyım" diye ilan et, hormonlu,

Hasılı ; amerika hormonlu oğlu hormonlu...

Bütün dünyanın başına bela olan amerika dağılsa da hep beraber kurtulsak.

hüseyin22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 4400

Uydu Alıcısı

Sungate 4K 

cevyapan...siz açtığınız konuda haklıolarak yanlız tv kanallarının amerikancılığını dile getirmişsiniz...amerika aşkıyla yanıp tutuşan tv kanalları buz dağının yanlızca görünen yüzüdür...ülkemizdeki amerikan sevdalıları özellikle tepelerdeki siyasiler,iş adamları,2016 öncesi üst düzey asker,birkısım vakıflar,birkısım prof... blim adamları ve emniyet müdürleri...bu ülkede yaşayıpta biraz kafası basan insanların bileceği şahsiyetler veya kurumlardır...amerikan sevdası dün başlamamıştır bu hastalık özellikle ikinci dünya savaşından sonra türkiye çok partili hayata geçtikten sonra artarak devam etmişki askeri darbelerin ne zaman yapılıp yapılamayacağını abd'ye sorar haale gelmişiz...1980'de kenan evrenin yaptığı askeri darbeyi beyaz sarayda toplantı esnasında o günün başkanı jimmy carter'in kulağına ağzını dayayarak haber veren başkan yardımcısı...bizim çocuklar türkiyede yönetimi ele geçirmiş...sözü enbüyük kanıt olup sözün bittiği yerdir...sermaye ve ünlü düşmanı deyilim fakat burada kameralar önünde mikrofonlara vatan millet sakarya muhabbeti edip milliyetçilik ve millilikten laf salatası yapıp ilk uçakla manhattan veya bilmem neredeki milyon dolarlık lüx villasından caka fiyaka satan,kendi gibi devşirme gazetelere foto servis eden şarkıcı ve oyuncular az görmedik......pekii burada toplanıp bahsi geçen abd kentinde öğrenci yurdu yapımı için kullanılacağı söylenen 70 milyon dolar paranın yardım kuruluşu kızalay tarafından herkezce bilinen vakfa niçin nasıl neden aktarıldığı sorusu cevapsız kalması bizlere davar veya koyun sürülerini giderken çobanın çıkardığı haaaayyyttt huuuuyyyyttt naralarının tv ekranlarında nekadar morfin etkisi yaptığının aşikarı deyilmi...sayın tansu çiller hanefendi,bu ülkede başbakanlık,ekonomi bakanlığı yapmış bir şahsiyet...halka büyük devalüasyon öncesi iki anahtar(ev ve araba)vahdederek seçim kazanan tansu hanımın(akparti eski millet vekili merve kavakçı gibi) abd vatandaş olması bir tesadüfmü...ırusların tehtitlerinden ve işgalinden korkup amerikadan yardım talep edip onun çıkarları doğrultusunda koreye gidip yüzlerce şehit asker veren türkiyeye birnevi kan parası olarak yapılan marşal yardımları ve askeri hibelerle başlayan serüveni epey uzun yıllar sürecekmiş gibi duruyor...insan oğlunun fıtratında ve hamurunda olan mal mülk mevki ve para hırsı olduğu sürece bu abd,ekrana çıkan koca koca adamların bizlere anlattıkları safsataların aksine üzun süre daha parmağında oynatmaya devam edecektir...selamlar...
    abraham732, cevyapan Bunu beğendi.

cevyapan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 56768

Uydu Alıcısı

Next Machina 3D 

Alıntı hüseyin22 Nickli Üyeden Alıntı
    cevyapan...siz açtığınız konuda haklıolarak yanlız tv kanallarının amerikancılığını dile getirmişsiniz...amerika aşkıyla yanıp tutuşan tv kanalları buz dağının yanlızca görünen yüzüdür...ülkemizdeki amerikan sevdalıları özellikle tepelerdeki siyasiler,iş adamları,2016 öncesi üst düzey asker,birkısım vakıflar,birkısım prof... blim adamları ve emniyet müdürleri...bu ülkede yaşayıpta biraz kafası basan insanların bileceği şahsiyetler veya kurumlardır...amerikan sevdası dün başlamamıştır bu hastalık özellikle ikinci dünya savaşından sonra türkiye çok partili hayata geçtikten sonra artarak devam etmişki askeri darbelerin ne zaman yapılıp yapılamayacağını abd'ye sorar haale gelmişiz...1980'de kenan evrenin yaptığı askeri darbeyi beyaz sarayda toplantı esnasında o günün başkanı jimmy carter'in kulağına ağzını dayayarak haber veren başkan yardımcısı...bizim çocuklar türkiyede yönetimi ele geçirmiş...sözü enbüyük kanıt olup sözün bittiği yerdir...sermaye ve ünlü düşmanı deyilim fakat burada kameralar önünde mikrofonlara vatan millet sakarya muhabbeti edip milliyetçilik ve millilikten laf salatası yapıp ilk uçakla manhattan veya bilmem neredeki milyon dolarlık lüx villasından caka fiyaka satan,kendi gibi devşirme gazetelere foto servis eden şarkıcı ve oyuncular az görmedik......pekii burada toplanıp bahsi geçen abd kentinde öğrenci yurdu yapımı için kullanılacağı söylenen 70 milyon dolar paranın yardım kuruluşu kızalay tarafından herkezce bilinen vakfa niçin nasıl neden aktarıldığı sorusu cevapsız kalması bizlere davar veya koyun sürülerini giderken çobanın çıkardığı haaaayyyttt huuuuyyyyttt naralarının tv ekranlarında nekadar morfin etkisi yaptığının aşikarı deyilmi...sayın tansu çiller hanefendi,bu ülkede başbakanlık,ekonomi bakanlığı yapmış bir şahsiyet...halka büyük devalüasyon öncesi iki anahtar(ev ve araba)vahdederek seçim kazanan tansu hanımın(akparti eski millet vekili merve kavakçı gibi) abd vatandaş olması bir tesadüfmü...ırusların tehtitlerinden ve işgalinden korkup amerikadan yardım talep edip onun çıkarları doğrultusunda koreye gidip yüzlerce şehit asker veren türkiyeye birnevi kan parası olarak yapılan marşal yardımları ve askeri hibelerle başlayan serüveni epey uzun yıllar sürecekmiş gibi duruyor...insan oğlunun fıtratında ve hamurunda olan mal mülk mevki ve para hırsı olduğu sürece bu abd,ekrana çıkan koca koca adamların bizlere anlattıkları safsataların aksine üzun süre daha parmağında oynatmaya devam edecektir...selamlar...
    sonuna kadar katılıyorum ben bu ve bunun gibi yerlerde bir siyasi tartışmaya sebebiyet vermemek için biraz kontrollü yazmaya çalışıyorum. saygılar

serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 25288

Uydu Alıcısı

dreambox 

Alıntı cevyapan Nickli Üyeden Alıntı
    sonuna kadar katılıyorum ben bu ve bunun gibi yerlerde bir siyasi tartışmaya sebebiyet vermemek için biraz kontrollü yazmaya çalışıyorum. saygılar
    Siz ne kadar kontrollü yazarsanız yazın, örnekte görüldüğü üzere işi siyasete bulaştıranlar olacaktır.

Yani sizin ve benim mesajımdaki gibi bazıları pür abd değerlendirmesi yapamaz. Çünkü adamların kafası hasta bi kere...

Bugün internette bir yerde okudum. Abd 'de de boğazına çökülerek öldürülen siyahi abd vatandaşının sorumlusunu Türkiye devleti olarak gösterilmiş. Sebebi ise, biz ABd'den teröristleri istiyormuşuz. Abd ise bize teröristleri vermediği için, abd vatandaşları içten içten kendi devletine düşman oluyormuş. Eğer biz teröristleri istemeseydik, bugün abd de bu olaylar yaşanmayacakmış...

Gördünüz mü? Evanjelist yalan üretim merkezleri, yalanlarının üzerine bir de "yalan meczup"luğunu eklediler.

Uzaydan göktaşı düşse, sorumlusu yine biz oluruz,

Yarın kıyamet kopsa sorumlusu yine biz oluruz.

abraham732 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No : 11329

Uydu Alıcısı

yumatu dreambox 

yayıncı kuruluşların amerikan sevdası rüyası olmaz.onların zaten amerikada yerleşimleri mutlak vardır.ama şunu unutmayalım sen dahişl her kesimin mutlak abd rüyası olmuştur olacakta.ben amerikancı değilim fakat dünya ülkelerinin ekonomisiniş yönlendiren devlet konumunda .yani sen bile bugün herhangi bir ülkenin başında olsan o eleştirdiğin amerikancı rejimin en büyük destekcisi olabilirsin.amerikancı diyerek tüm amerika halkını yanlış algılamayalım ülkelerin yönetim biçimi ile halkı eşleştirmek doğru olmaz.abd halkının turumpa oy vermesi onu seviyor manasına gelmez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)