Selahattin Baki'den hakem Ali Þansalan'a sert tepki

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, 2-0 kaybettikleri Konyaspor maçýný deðerlendirdi. Maç sonu stat çýkýþýnda gazetecilerin sorularýný cevaplayan Baki, ilk yarýda Pelkas'ýn VAR kontrolünün ardýndan verilmeyen golüyle ilgili "Bunun takipçisi olacaðýz. Spor kamuoyunda bir kiþi bile pozisyona el demedi. Hakem camiasýný daha dikkatli olmalarý konusudna uyarýyorum" dedi.

Selahattin Baki'nin maç sonu Ülker Stadý çýkýþýndaki açýklamalarý þu þekilde:

Bugün iyi oynamadýk evet ama ilk yarýda verilmeyen bir golümüz var. Spor kamuoyunda bir kiþinin bile burada pozisyona el demiyor. Bunun takipçisi olacaðýz. Hakem camiasýný uyarýyorum. Daha dikkatli olmalýlar. Futbolun doðasý gereði biz öne geçsek Konyaspor ikinci ayrý daha çok üstümüze gelecek ve biz daha avantajlý konumda olacaktýk"

Mini yorum / Hakan Ateþler
Hakemi býrak, oyuna bak!
Artýk Türkiye'de özellikle Ýstanbul takýmlarý maç kaybettikten sonra her hakem hatasý tartýþýlýyor ve fatura hakemlere çýkýyor. Evet Türk hakemleri çok kötü. Bu sene de, geçen sene ve öncekilerde de bu durum böyleydi. Özellikle Fenerbahçe geçen sezon bu anlamda adeta doðrandý. Ama bu maç... Bu maç, o maçlardan deðil Selahattin bey. Altay'ýn kurtardýðý 2 gollük pozisyon kadar bile kurtarmadý Sehiç... Hakem o pozisyonda hatalý olabilir ama maçý Þansalan'ýn üzerine yýkmamak gerekir.

fanatik.com.tr

Mini yorum / Hakan Ateþler
Hakemi býrak, oyuna bak!
Artýk Türkiye'de özellikle Ýstanbul takýmlarý maç kaybettikten sonra her hakem hatasý tartýþýlýyor ve fatura hakemlere çýkýyor. Evet Türk hakemleri çok kötü. Bu sene de, geçen sene ve öncekilerde de bu durum böyleydi. Özellikle Fenerbahçe geçen sezon bu anlamda adeta doðrandý. Ama bu maç... Bu maç, o maçlardan deðil Selahattin bey. Altay'ýn kurtardýðý 2 gollük pozisyon kadar bile kurtarmadý Sehiç... Hakem o pozisyonda hatalý olabilir ama maçý Þansalan'ýn üzerine yýkmamak gerekir.