İyi günler arkadaşlar korner ile ilgili bilgi verip sorulara cevap vermeye çalışacagım.
Ben nerdeyse tüm internet sağlayıcı firmaları kullandım. Hepsi türktelekom alt yapısı kullanıyor
bazı bölgelerde kendi alt yapıları bar ama kısıtlı
kendi alt yapısını kullandığı bölgelerde. O firmayı seçmende avantaj var ama alt yapı tüektelekom ise en ucuzunu seçmen mantıklı

benim bulunduğum bölgede türktelekom altyapısı var
türktelekom. Yani ttnet. İlk bağlantıda ve arıza durumunda daha hızlı ve Ping değerleri daha düşük

ilk bağlantı dışında alt yapı sağladığı hızı diyer firmalarlarda yakın değerlerde sağlıyor daha yüksek Ping ve daha düşük fiyatla
comnet. Bu piyasada sadece internet sağlayıcı firma değil. Be yüksek tecrübesi var
alt yapınız sorunsuz ise. Comneti tercih etmek büyük bir avantitaj olur

şu an zam gelmemiş ve gelse bile önce öde gün satın al sistemi ile zamlardan etkilenmemek mümkün
ve en avantajlı fiyatları veren bir sirket
başvuru comnet sitesinden alt yapı sorgulama ile başlar üye olarak devam eder Seçeneklere göre geçiş daha avantajlı İlk ödemeyi yapıp gün satın alarak devam eden süreç. Evrakları çıktısını alıp imzalayıp telefon ile veya tarayıcı işe taratıp sisteme yüklemekle devam eder.
sisteme yüklenen evraklar kontorol edildikten sonra onaylanır. Ve geçiş için karşı firmaya ulaşır onay verilirse aranırsınız ve onay alınır. Geçiş tamamlanır. Evraklarda sorun var ise yada karşı firma onay vermedi ise daha erken aranırsınız ve. Sorunu çözmeniz beklenir

geçiş işleminiz tamamlandığında. 7gün içinde ıslak imzalı evrak beklenir. Bazı bölgelerde yurtiçi ile anlaşması var ama bazı illerde yok. En yakın yurtiçi kargo ile görüşmenizde fayda var

engelli indirimi. Geçiş tamamlandığında
engelli kimlik kartınızı sisteme yüklersiniz ve BTK dan onay alınır ve bundan sonra alacağınız günler için indirim saglanır

şu an 35 MB internetin fiyatı 49.90 gibi

100 MB ye kadar aşşagıda resimde belirtmiş olduğum kodu abone olurken kullanırsanız size be bana 30 gün hediye etmiş olursunu.

sorularınızı bekler kullandidıgınız hediye kodu İÇİN teşekkürler ederim